MEDICINE

ЗДОРОВ'Я ДОВІРЯЙ ЛІКАРЮ, А МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ – ТІЛЬКИ СПРАВЖНІМ СПЕЦІАЛІСТАМ!

мужчины рукопожатие черно-белый Роман Радчишин

ЗДОРОВ'Я ДОВІРЯЙ ЛІКАРЮ,

А МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ –

ТІЛЬКИ СПРАВЖНІМ

СПЕЦІАЛІСТАМ! 


Сімейна компанія Рад Фарм, заснована в 2017 році, є офіційним представником в Україні  компанії Suzhou Medmay Biotechnology CO., Ltd, TM «MEDMAY», а вже у 2019 році  зареєструвала свою власну торгову марку Rad Farm Medical Equipment. Сьогодні RAD  FARM задовольняє потребу лікувально-профілактичних установ, фармацевтичних мереж,  косметологічних салонів та приватних клінік у напрямку забезпечення сучасним медичним  обладнанням та супутнім оснащенням, а також займається сервісним обслуговуванням. І  сьогодні саме про це поговоримо з власником компанії Романом Радчишиним.

Пане Романе, ми уже говорили з Вами про основний напрямок діяльності Вашої  компанії. Сьогодні давайте зупинимося на питанні обслуговування медичного  обладнання, яке Ви поставляєте на Україну. Розкажіть, які послуги надає  сервісний центр RAD FARM?

Ми розуміємо, що забезпечити якісними сучасними медичними товарами українську  медицину — це лише половина справи. Важливо, аби обладнання, яке ми постачаємо,  задовольняло потреби клієнтів своєю надійністю та безперебійною роботою. Тож, активно  працюємо і в цьому напрямку. Сервісний центр компанії RAD FARM здійснює комплекс  послуг з обслуговування наших клієнтів. Ми діагностуємо та ремонтуємо медичне  обладнання протягом гарантійного терміну та після його закінчення. Ми беремо на себе  введення обладнання в експлуатацію, аби неправильні дії непрофесіоналів не позначилися  на його подальшій роботі. За потреби здійснюємо періодичне технічне обслуговування  медичної техніки. І ніколи не відмовляємо у консультуванні та підтримці медичного  персоналу за правилами експлуатації та налаштування обладнання. Наші спеціалісти  підберуть та забезпечать поставку специфічних запчастин та комплектуючих. 

Пріоритетна  техніка обслуговування — це гематологічні, біохімічні, сечові та інші аналізатори, електрокардіографи, кисневі концентратори, апарати ШВЛ тощо. Спектр  постійно розширюється. Звісно, на всі свої роботи та запчастини наша компанія  обов’язково надає гарантію — ми відповідально ставимося до своєї роботи.

Які найчастіші запити від клієнтів? За якою допомогою найчастіше звертаються до Ваших фахівців?

Найчастіше клієнти звертаються за допомогою з ремонту медичної техніки, яка  відпрацювала свій термін експлуатації та потребує регулярного обслуговування. Також  типова картина, коли медичний персонал тільки вчиться працювати на новому обладнанні і  потребує консультацій, аби розібратися і правильно використовувати техніку.

Які найбільш розповсюджені причини того, що техніка або обладнання виходять з ладу? 

Головна причина виходу з ладу медичного обладнання, до речі, за даними ВООЗ це понад 60%, — це неправильне технічне обслуговування. Часті випадки, коли користувачі  нерегулярно або через недостатні навички та вміння ремонтного персоналу взагалі не  здійснюють ТО. Також понад 25% проблем виникає через помилки в експлуатації, знову ж  таки, через відсутність досвіду роботи з обладнанням у медичного персоналу або через  банальні перепади напруги в мережі живлення тощо. 

Тож, варто таки звертатися до справжніх професіоналів… Наскільки компетентні  спеціалісти сервісного центру в питаннях ремонту сучасного медобладнання та  техніки? 

Інженери з сервісного обслуговування компанії RAD FARM проходять всі теоретичні курси та отримують практичний досвід перед тим, як допускаються до ремонтів та  обслуговування. Кваліфікація кожного нашого інженера підтверджена всіма необхідними  сертифікатами. 

Медичні та наукові технології активно просуваються вперед, вдосконалюється й  обладнання… Як Ви та Ваші колеги встигаєте, як поповнюєте багаж знань?

Запорука постійного підвищення кваліфікації інженерів – це постійне навчання, обмін  знаннями з колегами, а також залучення до процесу. Ми любимо свою справу, кожен відповідально ставиться до своєї роботи, а разом ми працюємо на результат. Усі ці  чинники забезпечують високий професіоналізм команди. 

Романе, розкажіть, чому важливе обслуговування медичної спецтехніки саме  кваліфікованими спеціалістами? До чого призводять ремонти кустарним  способом та непрофесійне обслуговування?

Як я згадував раніше — більшість проблем з медичним обладнанням виникає через  неправильне технічне обслуговування. Одна з головних причин полягає у відсутності  достатніх знань та умінь у інженерів з ремонту. Ця тенденція властива не тільки для ринку  медичної техніки, але тут вона проявляється особливо гостро, тому що більшість медичного  обладнання критично важлива для здоров'я та життя пацієнтів. 

Сергій Бондаренко, інженер з експлуатації та ремонту

«Довіривши ремонт та сервісне обслуговування медичної техніки інженерам компанії  RAD FARM, клієнти можуть бути впевнені у професіоналізмі та індивідуальному підході  до кожного. Наш персонал чуйний і надійний, відкритий  і професійний, а це, в свою  чергу, дозволяє задовольнити ваші потреби і зберегти головне — здоров’я».

Сайт: radfarm.com.ua

м. Дніпро, вул. Миколи Руденка, 53
дивитись на мапі

+38 (067) 750 39 66
+38 (066) 731 41 28

Сервісний центр:
+38 (067) 747 67 93
+38 (066) 142 13 78

E-mail: radfarm@ukr.net