IVENT

БЕРЕГИНЯ ДЛЯ УКРАЇНИ, ІДЕЙНИЦЯ ДЛЯ МІСТА, ЧАРІВНИЦЯ ДЛЯ СІМ'Ї

Берегиня України – погодьтеся, не кожна жінка може гордо носити таке звання. А в Олени Булах цей титул далеко не перший. І це заслужено, адже Олена — жінка, енергії якої вистачить на багатьох, а ідеї, які вона успішно втілює в життя, викликають щире захоплення. Засновник Громадської організації Асоціації рестораторів і готельєрів Дніпра, її активний натхненник і, можна сказати, неодноразовий рекордсмен. Гастрорекорди Олени та її команди заслуговують на окрему увагу. Про це і про те, як домогтися успіху в усіх напрямках — сьогодні і поговоримо.

Пані Олено, давайте згадаємо, з чого починалося Ваше активне громадське життя…
Якщо говорити з гумором, то я народилася активісткою. Ще в садочку розважала дітей розповідями казок, придумувала різні історії, була маленьким культорганізатором. То, напевне, був фундамент моєї нинішньої активної життєвої позиції. Серйозна громадська діяльність уже дорослої Олени свідомо розпочалася у 2010 році, коли мною була організована перша кейтерингова компанія. Це були перші кроки власного бізнесу, але вони були результативні і навіть тоді заслуговували на повагу. Як сьогодні пам’ятаю перший показ мод у Майському… Це був перший проект, винесений на публіку, і нехай він був не зовсім вдалим, на мій нинішній погляд, проте, тоді це була хороша школа подібних заходів, і взагалі становлення мене, як громадського діяча.

Звідки берете натхнення для своих ідей та їх творчої реалізації?
Воно просто є! З’являються ідеї, виникає план їх втілення. Деякі задумки можуть роками чекати СВОГО часу, але рано чи пізно стають реальністю. Такою мене зробило життя, а я просто лишаюся сама собою. Я сприймаю це як місію, як моє духовне призначення, яке дане мені долею, я розумію, що повинна служити людям, не зважаючи на те, що це дуже велика відповідальність, велике навантаження. Іноді це змушує відчувати колосальну втому, проте ніколи немає сумніву, чи правильно я роблю. Бо результат, вдячність аудиторії, позитив, який дарують мої проекти, перекреслює весь негатив, і я відчуваю себе посправжньому щасливою. Щасливою від того, що даю щастя іншим, особливо, якщо мова йде про дітей! До речі, я ніколи на ставлю завищену планку. Мій життєвий досвід показав, що для мене результативніше рухатися маленькими, але впевненими кроками. Як кажуть, тихше їдеш — далі будеш).

Олено, Ви на «ти» з гастрономією, з продуктами харчування. Як, на Ваш погляд, досягти золотої середини — здорово, смачно і естетично?
Мій чоловік каже: «Ти готуєш а) смачно, в) швидко». Для мене кулінарія — це свого роду творчість, це велика магія, яка залежить від того, з якої ноги ти сьогодні встала, який сорт томатів додала, і який комплімент отримала від коханої людини. А жінка, на мій погляд — це провідник цієї магії, така собі домашня чаклунка. Я готую завжди зі спокоєм на душі, з позитивними думками, стараюсь відкинути всі тривоги і невдоволення. Плюс – тільки здорові, якісні та свіжі продукти. Я ніколи не притримуюся встановлених рецептів та правил готування. Я готую так, як підказує мені серце саме в той момент. А якщо настрій гармонічний, то й страва вийде шедевральна, як мінімум. Головне моє правило — людина живе не для того, щоб їсти, а їсть заради життя. Тож, поважайте себе, любіть своє тіло, своє здоров’я, не вживайте «харчове сміття», дотримуйтеся власно створеної культури харчування і харчуйтеся у задоволення.

Олено, знаємо, що зовсім недавно Ви отримали титул Берегиня України. Наскілько важливою для Вас є ця подія, і як це вплинуло на Ваші життя та діяльність?
За всіма нагородами стоїть титанічний труд, колосальна робота з партнерами. І це нагороди всієї команди. Це завжди приємно, але ще більш відповідально. Ти розумієш, що тепер ще більше відповідальності, ще більше очей прикуто до твоєї персони і до твоїх дій. Тож, треба відповідати і рухатися вперед ще більшими кроками.

Орден «Берегиня України» сьогодні є найбільш цінною нагородою. Такого рівня визнання моєї діяльності для мене перше, і це свідчення того, що я рухаюся у правильному напрямку. Це скоріше не результат, а поштовх до наступних досягнень! І вони обов’язково будуть! Це розширення діяльності моєї громадської організації далі по країні і налагодження міжнародних відносин.

Розкажіть про останні цікаві заходи та гастрономічні рекорди Вашої команди. Останні два роки були урожайними на події, пов’язані з гостинністю та з харчуванням. Додали до своєї скарбнички кілька встановлених рекордів. Запам’ятався найдовший в Україні рулет із млинців на Масляну, який посмакували понад пів тисячі чоловік. Мали Великодній рекорд — це був візерунок на вишиваному рушнику, який складався із пасок. Минулорічний День народження міста відзначився гігантською 50-метровою піцою. Ми не просто проводимо заходи, ми намагаємося, аби вони ввійшли в історію, запам’яталися чимось особливим. Так вже сталося, що у Дніпрі я стала засновницею гастрономічних рекордів — сьогодні ми можемо говорити про близько 40 рекордів — тож, не маю права знижати планку, а стараюся відповідати своєму статусу.


ПОПЕРЕДУ ЩЕ БАГАТО СМАЧНИХ ТА ЦІКАВИХ РЕКОРДІВ!


Хотілось би дізнатися більше про Ваші плани і, в тому числі, співпраці зі SPORT&HEALTH city.

SPORT&HEALTH city — наші партнери уже неодноразово, я рада цій співпраці, і у нас попереду ще багато спільних проектів. І звісно, нових рекордів! Я рада, що принципи, яку пропагує засновниця SPORT&HEALTH city Вікторія Суходольська, а це здоровий спосіб життя і здорове харчування, уже знаходять відображення у наших проектах і гастрорекордах. Це здорово, що тепер наші ідеї стали ще кориснішими, можуть навчити людей правильному підходу до свого способу життя і змусять переглянути харчування. Мені імпонує таке партнерство, воно комфортне, обопільне і має своє продовження. І я рада, що ми дивимося в одному напрямку і маємо плани на подальше розширення поля своєї діяльності.


ЧЕКАЙТЕ! ДАЛІ БУДЕ, І БУДЕ ЩЕ ЦІКАВІШЕ!