Можливості сьогодні такі широкі, що нескладно і розгубитися... Як перед вітриною, на якій виставлений широкий асортимент товару, а нам потрібен всього один. Дійсно, який вид спорту вибрати?
Джоггінг або важку атлетику?Велосипед або верхову їзду? Баскетбол або східні єдиноборства? Теніс чи плавання, або степ-аеробіку?
Які переваги і недоліки є у більшості видів спорту? Якими факторами керуватися, коли вирішувати? Адже в результаті помилки людина навряд чи отримає хоч якесь задоволення від тренувань або занять. Що ж необхідно врахувати, вибираючи вид спорту?
По-перше, вибирати вид спорту потрібно виходячи із темпераменту і характеру людини. По-друге, потрібно визначитися, для чого людина хоче займатися спортом, тобто потрібна чітка мета.. Спорт не повинен втомлювати, він повинен приносити задоволення і заряджати енергією, бадьорістю. Обирайте спорт залежно від свого здоров’я і фізичної підготовки. І не забувайте про свій режим дня.
Починати тренуватися можна в будь-якому віці, як чоловікам, так і жінкам. Головне - не перестаратися, починаючи заняття. Тим, хто давно не займався спортом або взагалі не знав про нього, краще всього починати із загальних тренувань і тільки потім вибирати вид спорту, який подобається.
Пам’ятайте, який би спорт людина не обрала, головне, щоб він приносив користь і зміцнював організм, робив тіло сильніше і красивіше. Займатися варто з хорошим настроєм і регулярно. Тільки в цьому випадку можна досягти бажаних результатів.
Аби ви не розгубилися, правильно підібрали для себе спортивний напрямок, вірно оцінили свої сили та можливості, ми пропонуємо для вас нову рубрику: «Я обираю спорт». За допомогою спеціалістів – досвідчених спортсменів, лікарів, психологів у кожному номері ми будемо розповідати про усі переваги кожного виду спорту. Таким чином разом ми оберемо для кожного з вас найоптимальніший варіант. Ми хочемо, щоб спорт приносив вам радість і здоров’я!