HEALTH

ВІЗЬМИ У КОСМЕТИЧКУ КРАСУ СВОЄЇ ШКІРИ

Знову говоримо про красу. Тим більше, що влітку кожному з нас, а особливо представницям слабкої статі, хочеться бути максимально красивими, адже пора відпусток — час романтичних пригод, нових знайомств і позитивних емоцій. Тож, хочеться виглядати неперевершено, аби відпочинок вдався на повну. І у пошуках відповідей на питання, як доглядати влітку за своєю шкірою, як захиститися в умовах сонця і спеки, йдемо до експерта краси, косметолога Марини МУРАТОВОЇ.

Марино, що варто зробити, аби влітку, у спекотний час не потерпати від проблем шкіри?
Звісно, не забувайте про SPF-захист. Але для початку я б рекомендувала розібратися з проблемами вашої шкіри за допомогою лабораторних аналізів, аби дізнатися, яка саме допомога вам потрібна від косметолога. І комплексно підходити до лікування — і зсередини, бо шкіра лише сигналізує про внутрішні негаразди, і зовні, уже з косметологом працювати над виглядом шкіри — лише за таким алгоритмом можна очікувати позитивного результату.

Тобто, навіть звичайним процедурам догляду за шкірою обличчя повинні передувати обстеження?
Звісно! Якщо у вас хвора щитоподібна залоза або нирки, якщо маєте низький гемоглобін або нестачу вітамінів та мікроелементів, то косметологічні процедури дадуть короткочасний результат. Треба лікуватися, тільки здорове тіло може бути красивим. Тому я завжди рекомендую обстежуватися, аби знати стан свого організму і не втратити дорогоцінний час.

Марино, а давайте більш детально зупинимося на процедурі біоревіталізації. Що це, і як вона діє?
Біоревіталізанти — це молекули води на основі гіалуронової кислоти, і вони надають гідрорезерв клітинам шкіри, діючи у міжклітинному просторі. Прискорюються обмінні та міграційні процеси між клітинами, у них з’являється волога, і вони множаться, тобто регенерують. Сюди додамо полінукліотиди, пиптиди, білки, тобто, такий собі коктейль із вітамінів та мікроелементів — і таким чином процедура допоможе пролонгувати ефект зволоження шкіри зсередини. 

А як бути тим дівчатам, у кого занадто чуттєва шкіра, і немає можливості «пересидіти» реабілітаційний період після ін’єкцій?
Знову ж таки, ті ж самі процедури з догляду, карбоксітерапія. Але ці процедури я рекомендую проходити курсом, аби досягти максимального ефекту. Прекрасний варіант — підібрати разом з косметологом домашній догляд і самостійно доглядати за своєю шкірою.

Марино, дуже часто дівчата цікавляться питанням – чи можна роботи процедури з епіляції влітку?
Я завжди наголошую — крайня лазерна епіляція перед літнім сезоном повинна бути в травні, і робимо перерву до жовтня. Після дії лазера шкіра дуже чуттєва, а якщо ще додати дію сонця, ви ризикуєте, як мінімум, не отримати результат або ж придбати собі нові проблеми, яких потім будете довго і важко позбавлятися.

Тобто, вода, захист шкіри і її живлення вітамінами — головні наші помічники на літо… А ще правильне харчування, позитивний настрій і посмішка, яка завжди прикрашає. Нехай ваше літо буде найкрасивішим!

НАТИСНІТЬ ЩОБ ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО ІНТЕРВ'Ю

м. Київ, вул. Володимира Сосюри, 6

+38 (093) 418 04 06

dr.muratova_kiev