MEDICINE

ВОЛОДИМИР СОБОЛЕВСЬКИЙ

Володимир Соболевський
Стоматологія сьогодні - сфера постійного розвитку, а професійні послуги фахівців - запорука красивої і здорової посмішки на багато років. Про сучасну стоматологію розповідає стоматолог-імплантолог з 20-річним стажем Володимир Соболевський.


Володимире, що Ви вважаєте запорукою якісної роботи і успіху на сучасному конкурентому ринку медичної сфери?
Запорука якості в стоматології - це знання та практика лікаря, інструменти, матеріали і устаткування. Але! Тільки симбіоз цих складових може дати ідеальний довгостроковий результат!

Поряд із професійним стажем і розвитком не менш важливо мати і особливі конкурентні переваги. Чи є у Вас такі?
В нашому центрі є все необхідне. В нас найсучасніший фінський комп'ютерний томограф Planmeca 3d MAX 2019 р., окремий операційний блок для проведення будь-яких операцій щелепно-лицьової області. Ми маємо всі найсучасніші девайси: від електронної анестезії, цифрового сканера 3shape, трьох мікроскопів і до комп'ютерного апаратного вибілювання зубів і плазмоліфтинга! Пацієнтові, який звернувся до нас за допомогою, немає необхідності їхати ще кудись за додатковими дослідженнями або маніпуляціями! Ми йдемо в ногу з часом і постійно вдосконалюємось!

"Імплантація зубів в моїх руках - не сирий продукт, а продуманий, гарантований і максимально недорогий варіант відновлення втраченого зуба (зубів)".


Серед переліку Ваших послуг особливе місце займає імплантологія. Чому саме вона?

Я займаюся імплантацією з 2005 року. На сьогодні мною встановлено більше 18000 імплантів. Ми встановлюємо близько 1500 імплантів за рік, що дає можливість впроваджувати в практику лише передові технології, відточувати мануальні навички і гарантувати пацієнтам фактично 100% успіх операції. Ми використовуємо тільки перевірені і якісні системи імплантів. Успіх імплантації в моїх руках складає 99,7%. Звичайно, 100% результата в хірургії не існує, але ми вміємо максимально мінімізувати можливі ускладнення.


Окрім безпосередньо практики, Ви ще ведете і викладацьку діяльність. 

Так, і це має місце в моєму житті. Я завжди удосконалююсь і з радістю передаю свої знання тим, хто того бажає. На базі нашого центру двічі на місяць я проводжу курси для лікарів з України, Молдови, Грузії, Киргизії, Казахстану, Білорусії, Азербайджану і т.п.. У ці ж країни мене часто запрошують читати лекції про мою практику, нові методики і інновації. Це важливий обмін та досвід.


Що для Вас особисто найбільша нагорода в професії?

Напевно, це коли твої діти хочуть піти по твоїх стопах! Хочуть продовжувати твою справу. Ну і, звичайно, коли твоє прізвище, як фахівця, відоме далеко за межами вулиці, міста та країни!


Володимире, Вам дійсно є чим пишатись. А якими правилами Ви керуєтесь у роботі і в колективі?

В роботі я безкомпромісний! Ніколи не візьмусь за справу (навіть якщо того дуже хоче пацієнт), якщо впевнений, що запропонований мною план лікування може постраждати через те, що пацієнт хоче внести в нього свої корективи. Я впевнений, що ідеально все лише тоді, коли пацієнт знайшов свого лікаря і повністю довірився йому. Обирайте кращих і дослухайтесь до порад фахівців!


"Ми пропонуємо весь спектр стоматологічної допомоги, що включає лікування, протезування зубів, дитячий прийом, ортодонтію (виправлення прикусу), гігієну, парадонтологію, хірургію (імплантація, нарощування кісткової тканини) і т.п.. Крім того, ми відновлюємо втрачені кісткові тканини, м'які тканини і самі зуби за допомогою дентальних імплантів, підсадки донорських кістковопластичних матеріалів і пересадки власних тканин пацієнта".


Стоматологiчний центр "Sobolevskyy"