BEAUTY

ТМ FIJIS

ТМ FIJIS
Молодість шкіри та здоров'я всього організму залежать від багатьох факторів. Крім того, що ми прагнемо виглядати красиво, ми повинні думати й про здоров'я тіла. Шкіра — це найбільший наш орган, який є індикатором та захисником організму і всіх внутрішніх органів від негативного впливу зовнішніх факторів. Кожній людині хочеться мати гарну рівну засмагу. Але сонячні промені так негативно відбиваються на шкірі. Вона стає сухою, піддається передчасному старінню і появі пігментних плям. Торгова марка FIJIS знайшла для вас спосіб приймати сонячні ванни і при цьому зберегти шкіру зволоженою, захищеною та молодою.

Сонцезахисні засоби від ТМ FIJIS — це засоби першої необхідності під час впливу сонця. Захищаючи обличчя та тіло, сприяють рівномірній та тривалій засмазі, зберігаючи здоров'я шкіри.

Збалансований комплекс фільтрів перешкоджає дії UVA і UVB випромінювань, а натуральні рослинні екстракти та антиоксиданти забезпечують захист клітин шкіри від руйнування.

Ми вибираємо наші УФ-фільтри тільки з переліку сучасних, надійних і супер-безпечних фільтрів, які були ретельно протестовані на предмет безпеки. Всі вони виключно стабільні на сонці, безпечні для шкіри і забезпечують високий рівень захисту від ультрафіолетових променів. Жоден з цих фільтрів не був визнаний ендокринним порушником, всі вони добре оцінені споживачами і спостерігачем від EWG, і всі вони відомі, як фото стабільні.

З використанням сонцезахисних засобів від ТМ FIJIS ви зможете насолоджуватися сонцем, отримати жадану засмагу та бути спокійними за свою шкіру. Ці продукти збагачено найціннішим компонентом — вітаміном Е, який так необхідний шкірі. Він збагачує епідерміс оптимальною кількістю вологи, живить і захищає від передчасного старіння. Чудовий аромат приносить задоволення і піднімає настрій. З кожним нанесенням ніжний аромат створює настрій відпустки і дарує незвичайне задоволення, яке можна відчути тільки з ТМ FIJIS.

Сонцезахисні засоби представлені в формі зручних спреїв та кремів в ергономічних сучасних тубах та флаконах з розпилювачем і кремовим дозатором.

На сайті ТМ FIJIS ви знайдете всю доступну та корисну інформацію про продукти бренду. Придбати продукцію ви можете в інтернетмагазині бренду, на локаціях у партнерів компанії ТМ FIJIS та у регіональних представників в містах: Дніпро, Запоріжжя, Суми та Харків. Засоби ТМ FIJIS — найкращі помічники для здобуття сяючої шкіри навіть у найбільш сонячний день!

ТМ FIJIS відома на ринку косметичних засобів своєю якістю та глибоким підходом до проблем зі шкірою. Тому виробник вирішив піти іншим шляхом, створюючи лінійку засобів для засмаги. Лабораторні дослідження провідних фахівців ТМ FIJIS дозволяють створювати продукти, які надають тільки позитивний вплив на ваше тіло.

До очікуваного літа-2021 брендом FIJIS розроблено спеціальні засоби для засмаги з натуральних компонентів. Але головна інформація, яку ви повинні запам'ятати, в іншому! На пакуванні кремів для засмаги ТМ FIJIS ви побачите не тільки ступінь захисту від ультрафіолетових променів, а максимальний час перебування на сонці після нанесення засобів на тіло. Тим самим компанія пропонує вам стати більш уважними до свого організму, до захисту шкіри й подовження її молодості.

Креми для засмаги від FIJIS дозволяють отримати красиву, рівномірну засмагу без вад та шкідливих впливів. Придбати продукцію ви можете в інтернет-магазині бренду, на локаціях у партнерів компанії FIJIS та у регіональних представників.

Щодо партнерів — нагадаємо вам про унікальний проект від ТМ FIJIS — FIJIS RELAX.
FIJIS RELAX на Ostrov River Club пропонує вам отримати якісні послуги з різних видів масажу та обрати в літньому меню процедуру «Підготування до засмаги»

Так само на сайті ТМ FIJIS ви знайдете всю доступну та корисну інформацію про продукцію бренду, зможете замовити масажні процедури та інше. Придбати товари у регіональних представників ви можете в містах: Дніпро, Запоріжжя, Суми та Харків.

FIJIS БАЛАНС КРАСИ ТА НАСТРОЮ !!!


+38(063) 59 232 59;

+38(066) 59 232 59

fijis.brand

fjiis.com.uа