IVENT

BE HEALTHY

Шановні читачі!

Ми раді вам представити нашу нову рубрику «Be healthy: здоров’я — як стиль життя». З цього випуску ми починаємо цілий марафон здоров’я. З чого починається здоров’я людини? Як бути здоровим? Як підвищити імунітет? Та як жити в гармонії з собою та навколишнім середовищем? Легко! За допомогою невеличких щоденних кроків можна змінити своє життя на всі 180 градусів.

В кожному випуску ми з нашим постійним експертом Ельвірою Богдан будемо розповідати про три нові КОРИСНІ звички, які допоможуть вам зміцнити стан здоров’я, покращити самопочуття та підвищити заряд енергії. Адже, в першу чергу, самопочуття залежить не від кількості відвідувань лікарів та не від кількості випитих пігулок, а від нашого ставлення до себе. Здоров’я будується маленькими цеглинками щодня, а якими будуть ці цеглинки — особистий вибір кожного з нас.

Варто зауважити, що ЗСЖ — це не панацея. У всьому повинні бути свої кордони. Важливо не «ЗОЖити свій мозок», не впадати в крайнощі, а зробити корисні кроки своїми щоденними, ненав’язливими звичками. Поступово впроваджувати їх одна за одною, і протягом 21 дня робити їх автоматичними. Чому протягом 21 дня? Тому що, саме стільки потрібно для закріплення нової звички в нашому житті. Кожного місяця ми будемо розповідати про три нові звички, які протягом трьох тижнів вам необхідно буде виконувати. Четвертий тиждень — це закріплення та ваші особисті висновки та спостереження. Будемо раді отримувати від вас відгуки та результати!

«Перше з чим ми повинні визначитись — це бажання. Без нього нікуди. Якщо щиро хотіти змін — вони відбудуться. А якщо ж все завершується тільки на словах, зрозуміло, що це марна трата часу, сил та нервів. Крім того, після першого ж тижня, після першої складності, в людини може бути зрив та відмова від усієї подальшої роботи. Але якщо ви не знайдете в собі сили для подолання перших перешкод, змін чекати не варто. Якщо є сумніви, якщо немає розуміння навіщо мені це, і як мені з цим жити, краще не починати, поки ви не визначитеся з особистою метою. «Я хочу бути здоровою чи здоровим», «я хочу завжди бути молодою/дим та гарною/ним» — невеликі приклади, які можуть стати вашою першою корисною звичкою — завжди бажати бути здоровим, щасливим та впевненим. Кожного дня нагадуйте собі, що ви та ваше здоров’я — це найголовніший скарб, про який ви повинні піклуватися і самоудосконалювати його кожного дня.

Наступне — це усвідомлення. Здоров’я людини — це один механізм. Коли один із процесів починає кульгати — організм активно намагається відновити «поломку». Так як деякі мікро- та макроелементи самостійно він відтворити не може, на допомогу приходить середовище. Продукти харчування, сонячні промені, вода, вітаміни, оточення та інше — це цеглинки, які заповнюють ті прогалини. Це саме ті критерії впливу на стан нашого здоров’я, якими люди можуть самостійно керувати, обирати і регулювати, при цьому чітко розуміючи, яку користь організм отримує. Спочатку здається, що це дуже складно, що це — глобальна проблема, але, зробивши перший крок, вирій нового, здорового способу життя, нових звичок затягує і доводить, що всі складнощі тільки в наших думках. Усвідомивши, що все починається з голови, ви відкриєте для себе новий світ легкості і якості свого життя. Якщо ви розумієте що всі ці кроки зроблені тільки для себе та своїх близьких, якщо ви розумієте, що крім вас самих це ніхто не зробить, і якщо ви наповнені щирою любов’ю до себе — все вийде!

І останнє — це настрій! Гарний настрій — те, що потрібно для позитивних змін у житті. «Прислухайтеся до звуків природи, спостерігайте за її красою, слухайте музику, яка вас надихає, танцюйте, звертайте увагу на позитивні дрібниці, які, на перших погляд, зовсім непомітні. Насолоджуйтесь кожним днем, адже життя прекрасне», — Ельвіра Богдан.

Зрозумійте найголовніше: ви — людина, яка може помилятися, сумувати, радіти, зриватися і відчувати, це все нормальні емоції кожного з нас і без них життя не може бути повноцінним. Поважайте і любіть себе такими, якими ви є. Ви — це найголовніший проект вашого життя, а самовдосконалення та саморозвиток — найкраща інвестиція у краще майбутнє. Будьте здоровими, красивими та щасливими.

Нехай кожен день буде яскравим. А ми, як завжди, працюємо для вас!