EXCLUSIVE

ВІКА ВЕНЧКЕВИЧ

ВІКА ВЕНЧКЕВИЧ
У минулому номері ми познайомилися з Вікою ВЕНЧКЕВИЧ — практикуючим психологом, стилістом, тарологом та фізіогномістом. Віка нам розповіла загальні поняття науки фізіогноміка, як і де вона застосовується. Як обрати супутника життя, як не помилитися у виборі партнера для бізнесу, як не прогадати, коли береш людину на ключову посаду, як оточити себе цікавими і нетоксичними людьми, аби спілкування, співпраця та стосунки були комфортними та приносили задоволення? Зацікавилися? Тоді – поїхали…

Віко, наскільки важливо придивлятися до людини під час першого знайомства, і як риси обличчя розкажуть нам про те, що всередині людини?
Звісно, це важливо, природу не обманеш. Тож, розкажу про основні риси обличчя, які «малюють» нам сутність людини і допоможуть «прицінитися» до потенційного партнера по життю.

Скошене чоло — нестримані, навіть психопатичні особистості. Із відомих людей приведу приклад Пушкіна, Робесп’єра і Валуєва, але у пана Миколи яскраво виражені надбрівні дуги врівноважують цю рису. Якщо у людини рідкі зуби, будьте готові до того, що ці люди виверткі, часто обманюють і роблять це досить віртуозно. До того ж вони скритні натури, що ускладнює викриття їх брехні та інтриги. Якщо говорити про людей з великими щоками, то вони завжди думають про завтра, з ними не пропадеш, бо у щокатих завжди є запас «на чорний день». А якщо ще й ямочки на щоках, вам пощастило – ця людина щедра. Щоки впалі — тримайтеся подалі. Чоловіку доведеться викластися на повну — таку жінку важко утримувати, а те, що її треба буде утримувати, — не сумнівайтеся.

Кругла голова — люди пластичні, комунікабельні і хитрі, як правило, кар’єристи. А довга голова свідчить про впертість на шляху до цілі і прямолінійність. Носогубна складка, яка ніби вростає в рот, говорить про меркантильність. Наявність шишок на чолі, як у політика Яценюка, свідчить про високий інтелект.

А якщо говорити про зморшки … Адже вікові та мімічні зморшки у людей виникають у різних місцях. Це теж свідчить про їх характерність?
Зморшки — це карта життя людини, а життя — це відображення характеру. Наприклад, зморшка посередині чола — Юпітер — притаманна властолюбцям, кар’єристам; трохи нижче — Марс — свідчить про вміння боротися і захищатися, ще нижче — Венера — говорить про те, що людина вміє любити. Дивіться і обирайте, кого хочете бачити поряд із собою — володаря світу, воїна-захисника чи ніжного романтика або героя-коханця. Давайте розберемо риси обличчя і відповідний характер та відношення до життя на прикладі відомих людей.

Резюмуючи, можна сказати, що очі — це наше бачення світу, ніс — це розвідка, а вуста — орган дотику. І впродовж життя їх форми можуть змінюватися. Про що це говорить?
Ми змінюємося, і обличчя наше набуває іншої форми. Якщо ви, наприклад, поринаєте у комунікаційну сферу — голова видовжується. Це можна зробити і штучно, чоловікам — за рахунок бороди, жінкам — зачіскою. Це відбувається на рівні підсвідомості. І навпаки, якщо хочете розвинути якусь рису характеру, то змінюйте зовнішність. Ботоксна терапія, здається, плутає всі карти. Проте, навіть бажання приховати зморшку говорить про те, що людина за життя змінилася і тепер має інші риси характеру.

На що ще треба звертати увагу, особливо, якщо мова йде про людину для спільної роботи, бізнесу?
Важливо все! Кожна деталь дає нам знаки! Звісно, зважайте на стиль одягу і на колір обраних речей.


НАТИСНІТЬ ЩОБ ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО ІНТЕРВ'Ю