IVENT

ПЕРШИЙ КРОК У ЛІТО РАЗОМ З 5 SEASONS EVENT SPACE

5 SEASONS EVENT SPACE
Останньою, проте яскравою сторінкою травня для дніпрян та гостей міста став захід сімейного відпочинку ZAVTRA V LETO РАЗОМ З 5 SEASONS EVENT SPACE на території Ostrov River Club. Безліч конкурсів та подарунків, зіркові ведучі, сюрпризи та рекорди від кухарів, дитячі розваги і, звісно ж, 1-й Відкритий Конкурс Масажистів 5 SEASONS 2021 перетворили подію на феєричний початок літа — цікавого і здорового.

5 SEASONS EVENT SPACE — унікальний фестиваль нового формату, і головною родзинкою заходу став перший відкритий конкурс масажистів 5 SEASONS від FIJIS brand.

FIJIS — це молодий, український бренд, який знає все про те, як смачно і легко привести в порядок своє тіло. Всі конкурсанти стали учасниками насиченої програми, адже змагання пройшло під відкритим небом за участю не тільки масажистів, а й великої кількості глядачів. Змагалися спеціалісти з масажу в номінаціях «Класичний масаж» серед дебютантів та професіоналів і FreeStyle. Глядачі стали свідками демонстрації авторських методик масажу, грамотного їх застосування. Кожен виступ був з оригінальною програмою, де конкурсанти вдало поєднували майстерність масажу з власним артистизмом.

Розслабляючи своїх клієнтів масажем, конкурсанти заряджали гостей енергією на увесь день, адже на них чекало ще багато цікавого: розважальна та конкурсна програма з телеведучим та ведучим програми «Знак якості» Костянтином Грубичем та керівницею L`EstetGroup Ельвірою Богдан, «Пивна битва» з учасниками фестивалю, чарівний голос Вікторії Брехар — учасниці шоу «Голос країни» та «Х-Фактор», запальні треки від DJ Marchello і DJ Lana і, звісно, KIDSZONE — для маленьких гостей фесту. Ну і як без подарунків — розіграли головний приз — спортивний велосипед від генерального спонсора FIJIS brand.

Під час фестивалю створили, хоч і маленьку, але все ж таки історію. А саме, 100 літрів безалкогольного коктейлю категорії Long, приготованого барменами із свіжих соків та сиропів тропічних фруктів, був не лише смачним, а й найдовшим в Україні — експерт Національного Реєстру Рекордів України по східних регіонах Олена Булах зареєструвала новий рекорд України «Найдовший коктейль» — його довжина склала 10 м. 30 см.. До речі, процес приготування, масштаби коктейлю та його смак перевірили і гості заходу.

І це не всі гастрономічні сюрпризи фестивалю. Дмитро Гончар та Сергій Москаленко під керівництвом шеф-кухаря Тетяни Крутенко влаштували «батл кухарів» і готували унікальні «Суші по-українськи». Дві пари рук створили шедевр — синьо-жовтий український прапор із суші розміром 1,5 м на 0,7 м. А це вже був рекорд смаку. І хоч він не ввійшов до реєстру, проте гостям запам’ятався точно.

Як запам’ятався і вогняний масаж від FIJIS RELAX та СМШУ «Цілющий Вогонь».

За участь і підтримку організатори дякують ексклюзивному автопартнеру — Дніпропетровськ-Авто, партнерам фестивалю «Експрес Страхування», Лінгвістичному центру Wikiry, ГО Sport&Health city, Асоціації рестораторів та отельерів міста Дніпра, Вольнянському молокозаводу, Dnipro Ice, ТМ SANDORA, L`Estet Group і медіа-партнерам фестивалю: журналу Sport and Health city, українському РТ «Відкритий» та Інформатор FM.

Фестивальний день став прекрасним завершенням весни і відкриттям такого довгоочікуваного літнього сезону.