БЛОГ

У ЗДОРОВОМУ ТІЛІ - ЗДОРОВИЙ ДУХ

Виктория Суходольская
"У здоровому тілі - здоровий дух" - всім відомі з дитинства слова, які, як виявилося, не відображають первинне трактування. У цього факту є своя історія, і я раджу заглибитися в неї тим, хто в гонитві за ідеальним тілом забуває про головне. Адже автор цих слів насправді прагнув сформулювати думку про гармонійний розвиток людини, про композиційну красу і здоров'я кожного з нас. Звичайно, тіло можна прокачати, особливо сьогодні, в умовах перенасичення ринку усім необхідним. Але я говорю про основу культури здоров'я в цілому.

Фізичне здоров'я, духовність, правильний спосіб життя, дух суперництва, повага - усе це - людські цінності, які здатні в єдиній гармонійній картині світу створити здорове суспільство. Я завжди говорила і продовжуватиму говорити про те, що просто спортивне тіло - не мета і не вершина. Йдеться про глобальне завдання формування цілої культури здоров'я. І питання ці варто вирішувати виходячи з ідеї єдності соціального і біологічного, духовного і тілесного початків.

Культура здоров'я визначена сукупністю знань, цінностей, норм і установок. Якщо людина культурна в широкому значенні цього слова, то і за своїм фізичним здоров'ям вона не зможе не стежити. Та варто розуміти, що культура здорового способу життя не може сприйматися як мета. Це повинно бути рішення і дії, спрямовані на щоденний вибір доти, поки не виробиться усвідомлення того, що правильно саме так і ніяк інакше.

Я бажаю усім вам правильних рішень і твердості в намірах бути культурно здоровими. Нехай ваш дух і тіло будуть єдиними і непохитними опорами в житті.

Вiкторiя Суходольська,
засновник органiзацii SPORT&HEALTH city