BEAUTY

ГУБИ І БОТОКС

Леонов

ГУБИ І БОТОКС

Це дві сьогодні найбільш затребувані процедури в косметології. Але їх не можна плутати! Губи наповнюються за допомогою філерів на основі 
гіалуронової кислоти. Ботокс же блокує м'язову активність, тому в губи його не колють - це МІФ! 

Середня ціна для губ 5000 грн. Але все досить індивідуально. Бо є препарати преміум сегменту та бюджетні. Це важливо розуміти, адже від препарату залежить тривалість ефекту. Від 8-10-ти до 14-15 місяців. Головні протипоказання: вагітність, лактація і онкозахворювання. Ботокс, що блокує мімічну активність має середній чек на одну зону - 2200 грн. Але, знову ж таки, це не панацея всієї косметології. Це один з комплексів, які допоможуть вирішити частину якоїсь проблеми, в цьому випадку зморшок. 

Важливо знати, що ботокс - це ЯД/отрута, але, в правильних дозах - ліки. І боятися його варто. Бо він до нас прийшов з офтальмології, де ним раніше лікували косоокість. Крім того, ботокс застосовується в неврології при мігренях, головних болях та ДЦП.

КОНТУРНА ПЛАСТИКА

Це комплекс процедур, називається вона Full-face корекція (комплексна корекція для досягнення гармонії обличчя). Це досить складна процедура для виконання. Так як тут ми працюємо в небезпечних зонах, працюємо фактично наосліп (враховуючи навіть те, що анатомію знаємо на відмінно). В даному випадку фахівець повинен мати естетичний смак. Я за гармонію і збереження природних рис обличчя, підкреслюючи акценти. Чек на таку процедуру може досягати 2000 $, але знову таки, все індивідуально. Тривалість ефекту в середньому 1,5-2 роки.

НИТКИ (НІТІ)

Нитки - найбільш складна процедура. Тут важливо розуміти, що вона комплексна і часто поєднується з контурною пластикою. Чек так само варіюється в межах 1500-2000 $. Але! Для процедур з нитками лікар повинен знати і бути упевненим у тому, кому конкретно це потрібно. Вміти диференціювати - це важливо!

РИЗИКИ

Складні комплексні процедури загрожують ускладненнями аж до втрати зору і некрозу тканин. Тому я працюю з препаратами, які мають антидот.Зіткнувшись вперше з ускладненнями, кваліфікований лікар починає думати, чим працювати, і як убезпечити не тільки пацієнта, але й себе! Безумовно, це досвід, який вчить вирішувати проблеми (а вони можуть виникнути у будь-якого пацієнта). Грамотний спеціаліст повинен постійно вчитися і розвиватися, щомісяця, щороку! І практикувати! Практикувати!
Практикувати!

ТОП ВІД LEONOVA

Перше і найважливіше - це консультація, на якій лікар пояснить все від «а» до «я». Той, хто хоче просто заробити, буде одразу вмовляти вас на процедуру. Грамотний лікар же обговорює всі ризики, він знаходиться 24/7 на зв'язку. Я нерідко навіть заснути не можу, думаю про пацієнта. 
Навіть враховуючи те, що я використовую найкращі препарати, й намагаюся виконувати свою роботу максимально ювелірно.
Друзі! Перед тим, як щось робити зі своїм обличчям, подумайте - чи треба вам ЦЕ? 
Дослухайтесь лікаря на консультації усіма доступними вухами! Якщо є сумніви, не ризикуйте!

Отже! Косметологія - це дороговартісні послуги! 
Наповнення губ за 1000-2000 грн. повинно вас злякати!

НАТИСНІТЬ ЩОБ ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО ІНТЕРВ'Ю

Красота лица