SPORT

ЯК ПРИВЧИТИ ДИТИНУ ДО СПОРТУ? НАЙКРАЩЕ – ВЛАСНИМ ПРИКЛАДОМ!

Детский спорт
Останніми роками медики відзначають тривожну тенденцію: сучасні діти стають дедалі менш тренованими, малорухомими. Вони уникають уроків фізкультури, віддають перевагу «сидячим» розвагам та гаджетам. Як наслідок, уже в підлітковому віці мають багато хвороб, навіть зовсім недитячих. Вихід є - звичку займатися фізкультурою треба прищеплювати дітям із перших років життя. І робити це треба всією родиною.

Головне питання: у якому віці слід розпочинати заняття спортом? Деякі тренери запевняють: щоб домогтися високих результатів, дітей треба віддавати в секції уже з трьох-чотирьох років. Але це справедливо, коли йдеться про виховання професійного спортсмена. Здоровій і активній дитині до семи років достатньо просто гратися у дворі з однолітками і займатися фізкультурою з батьками.
Приклад дорослих у цьому віці дуже важливий. Діти повторюють модель поведінки батьків. Тому частіше вибирайтеся всією сім’єю на стадіон, у басейн або на тенісні корти.
Зовсім не обов’язково зупинятися на якомусь одному виді спорту, змінюйте їх, поки дитина не знайде те, що їй подобається. Як свідчить практика, відразу знайти «свій» вид спорту вдається далеко не всім. Головне, щоб у неї не зник інтерес до фізкультури, а перерви у тренуваннях не перевищували одного-двох місяців.
Ще одна типова помилка багатьох дорослих - націлювання дітей на високі результати. Нехай не буде медалей і розрядів, головне - вона навчиться володіти своїм тілом, зміцнить здоров’я, виробить гарну поставу.
Виконуючи перелічені правила, ви зовсім скоро відкинете питання: «Як привчити дитину до спорту?» Подайте правильний приклад своєму чаду - займіться фізкультурою разом, всією родиною.