HEALTH

НІНА КАЧАН

Ніна Качан
Масаж став невід'ємною частиною життя багатьох українців з ряду життєвих аспектів та потреб. Тенденції нинішні швидше звернені до естетичних видів масажу, але наша гостя знає напевно, для чого потрібний масаж насправді. Знайомтеся, справжня майстриня здорового тіла, лікар-травматолог, реабілітолог Ніна Качан.

Ніна, ваше ім'я на слуху сьогодні повсюди. Розкажіть, чим так ваші руки приваблюють людей?
Мій 20-річний досвід роботи і освоєні за ці роки більше 40-а технік дозволили мені створити авторську методику лікувального масажу. Я завжди готова допомогти людям у вирішені питань усіх видів патологій хребетного стовпа (сколіози, грижі…), лікування неврологічних захворювань (ВСД, головні болі...), порушень опорно-рухового апарату, естетичного напряму (целюліт, ожиріння, в'ялості....), тощо. Мої практики мають дуже широкий спектр дій, і я в обов'язковому порядку консультую кожного клієнта, даю рекомендації, при виконанні яких людина буде звільнена від гнітючих захворювань і складнощів, прокидатиметься щоранку із посмішкою. А це, як відомо, хороша запорука вдалого дня.

В які сезони ваші масажі затребувані найчастіше?
Увесь рік! Говорячи про літній період, точніше, підготовку до нього, дівчата часто приходять на процедури для тіла зі зняття ороговілих часток шкіри. Такі масажі сприяють рівній засмазі, а шкірі дозволяють дихати вільно в спекотні літні години. Навесні, в період загострень, авітамінозу і виснаження, ми наповнюємо організм на клітинному рівні вітамінами і мінералами, використовуючи в масажах правильну природну косметику. Осінь, як правило, багата на захворювання судинної системи. У такий час я рекомендую процедури для зміцнення саме судин. Крім професійних технік, я звертаю вашу увагу на косметику, яку використовую. Вся вона працює на клітинному рівні, абсолютно не шкідлива і має масу позитивних відгуків.

Ніна, а хто ваші клієнти?
Моїми клієнтами стають тільки ті люди, хто розуміє і усвідомлює цінність здоров'я тіла, а не тільки його зовнішній стан. Я переконана, що красиве тіло, це передусім, здоровий організм. І ті люди, хто зі мною вже багато років, в загальній масі - здорові і красиві люди. Вони розділяють мою філософію, моє бачення правильного способу життя і наслідують рекомендації, які демонструють відмінний результат. А такий може бути тільки при комплексному підході до справи.

Чи мають місце серед ваших клієнтів вагітні жінки?
Авжеж, і їх немало. Але лише зі згоди лікаря-акушера, що веде історію вагітності. Таким дівчатам я приділяю особливу увагу, адже для них важливий не лише фізичний стан, а й ментальне здоров’я.

Що стосується вашої викладацької діяльності, як ви відкрили власну школу?
Це історія всього мого життя (посміхається). 12 років тому після народження сина я дуже довго і безуспішно шукала собі масажиста. І після марних спроб вирішила, що правильніше буде самій навчати фахівців і робити з них справжніх професіоналів. Так все і почалося. Сьогодні я дуже пишаюсь кожним своїм учнем і сміливо довіряю їм особливих і постійних клієнтів. Мої клони знають все про анатомію тіла людини, про те, як вести консультацію, про що говорити із клієнтом та в цілому, як робити людей щасливими. До речі, я вже веду набір в літню групу, долучайтесь, якщо вважаєте, що спроможні допомагати людям.

Які якості повинен мати фахівець вашого рівня, окрім професійних навичок?
Передусім, любити людей і усіляко намагатися допомагати їм, не зважаючи ні на що. Тим більше, якщо йдеться про травми або патології. Я присягала Гіпократу, тому наслідуючи свої обіцянки, завжди приходжу на допомогу. Я дуже сильно люблю свою професію і пишаюся нею, адже вона дарує мені щасливі усміхнені обличчя людей. Це взаємний обмін енергією і неймовірні відчуття.

А особисто ви що вважаєте запорукою міцного здоров'я?
Я така ж людина, як усі мої клієнти і мій спосіб життя мало чим відрізняється від інших. У мене теж є свої гріхи і різні звички. АЛЕ! Я їм абсолютно все винятково до 18:00! Я п'ю близько 8 літрів води в день! І додому на 10 поверх піднімаюсь тільки пішки. А ще навколо кушетки я намотую близько 10 км в день. Вода і рух. Ось весь мій секрет. Любіть своє тіло, даруйте йому те, що воно потребує, і посміхайтеся всьому, що вас оточує. Життя може бути здоровим, красивим і цікавим!

Чекаю вас з будь-якого питання на безкоштовну консультацію, а детальніша інформація про масажі і навчальні курси завжди є на моїх сторінках в мережі.