SPORT

СПОРТ – НЕ ЛИШЕ ДЛЯ ТІЛА, А Й ДЛЯ ДУШІ! ВІДЧУЙ СЕБЕ НА КРИЛАХ ЖИТТЯ

девочка гимнастка

СПОРТ – НЕ ЛИШЕ ДЛЯ ТІЛА, А Й ДЛЯ ДУШІ!

ВІДЧУЙ СЕБЕ НА КРИЛАХ ЖИТТЯ


Людина відчуває себе щасливою, коли має люблячу родину, хорошу роботу, і… прекрасне  тіло. Погодьтеся, гарна постава додає впевненості, підвищує самооцінку і пробуджує жагу  до активного соціального життя. Тож, сьогодні великий процент українців задумалися про  здоровий спосіб життя і все частіше прямують до спортивних залів.  І чим комфортніше  відбувається процес тренування, чим затишніше ти відчуваєш себе у спортзалі — тим  швидше з’являється результат. У фітнес-клубі Sport planet знають, як створити  абсолютно кожному найкомфортніші умови для занять спортом і навчити любити спорт.  Оксана Охрименко, магістр фізичної терапії, засновник і керівник фітнес-клубу розкаже сьогодні, як їм це вдається.

Оксана Охрименко
Оксана Охрименко

Пані Оксано, сьогодні клуб Sport planet дуже популярний у місті і пропонує  багато спортивних напрямків для усіх бажаючих. Розкажіть про історію  створення клубу. 

Історія клубу почалася з мене, точніше з мого відновлення після двох пологів. Я, як і всі  жінки, почала активно займатися спортом, аби привести себе в форму. Деякі спортивні  напрямки мені особливо імпонували, тож, я обрала для себе стретчинг і пілатес. Досягла  своєї особистої мети і задумалася про те, аби допомогти й іншим жінкам, які прагнуть  красивого тіла. Закінчила курси інструктора — і завертілося! Для мене головною ціллю  було навчити жінок спорту, прищепити любов до нього і дати можливість вибору. Тож,  сьогодні у нашому клубі кожна може знайти для себе той вид фітнесу, який до вподоби. 

Оксано, Ваш клуб популяризує доволі незвичний вид фітнесу. Розкажіть про  цей напрямок, звідки він походить?

Ми одні з перших у місті у 2016 році відкрили напрямок Fly. Це дуже розгалужений вид  фітнесу, має багато особливостей, тож, я всерйоз зайнялася його вивченням і практикою. І  можу впевнено сказати, що маю наукові підтвердження його ефективності — для корекції  постави, для зняття больових синдромів, це, можна сказати, імунітет на все життя. До речі, в  останній час лікарі все частіше направляють на фізичну реабілітацію саме за допомогою  напрямку Fly, і це радує, бо він дійсно дієвий. До речі, чи можна у Вашому клубі проходити реабілітацію?

Звісно! Ми складаємо індивідуальну програму, враховуючи проблему, яка існує,  особливості  організму — і працюємо! Працюємо недарма, про що свідчать відгуки і результати тренувань наших клієнтів. 

Як діє комплекс Fly? На які групи м’язів розраховані  вправи, і в яких випадках рекомендуєте такого виду комплекс? 

За допомогою комплексу вправ на основі Fly укріплюються м’язи спини, міцнішає м’язовий корсет, тіло стає гнучким. І результати видимі буквально через місяць-два  тренувань. Найчастіше до нас приходять жінки та діти. Ці тренування доволі складні та  вимагають фізичної сили, проте, дівчатка сприймають їх як гру і, не помічаючи силових  навантажень, дуже швидко показують хороші результати. Крім користі для здоров’я, це ще  й естетичний вид спорту, це справжні номери для виступу з акробатичними, навіть  цирковими елементами. Важливо розуміти, що навіть при відмінній фізичній формі після тривалих занять, наприклад, аеробікою або важкою атлетикою, у нас людина може  відкрити в собі нові можливості – почнуть тренуватися м’язи, про які вона раніше навіть не здогадувалася, з’являться нові рельєфи на тілі, і активність руху може істотно змінитися,  до того ж, у позитивний бік. 

Що повинна знати людина, яка захоче спробувати? Чи потрібна спеціальна підготовка?

Ми рекомендуємо приходити на тренування дітям не раніше 5-річного віку. І то, це лише тому, що дитина вже повинна вміти працювати командно, у групі, малюк має розуміти своє тіло і вміти контролювати його стан. Якщо це молодші діти, то лише в індивідуальному  порядку. У кожного клієнта ми цікавимося, який він результат очікує, які тренування вважає  комфортними. Хтось хоче схуднути, комусь треба підвищити гнучкість тіла, а багато хто  прагне просто тримати себе в формі. До речі, для нас важливий навіть темперамент  людини, адже підібрана відповідно до характеру інтенсивність тренувань неабияк впливає  на їх ефективність. Комплекс Fly — різноплановий, розрахований на різні рівні  навантаження, для дітей — це, скажімо, гімнастика, для літніх людей — пілатес у гамаках, бо  не потребує великих навантажень, натомість змушує тіло проявляти гнучкість, що дуже  важливо для вікових клієнтів. Головне для нас — аби людина отримувала задоволення від  тренувань, тоді результат не змусить себе довго чекати.

Як бути жінкам у «цікавому стані»?  Чи правда, що ці вправи найбільш позитивно впливають на органи репродуктивної  системи? 

Вагітна жінка — це не хвора жінка. Навпаки, це час підготувати свій організм і своє тіло до нового життя. У нас є програми для занять вагітних жінок. Це тренування з  використанням фітболу і гамака — максимально комфортні і корисні для такого стану жінки  вправи. Зауважу, що це індивідуальні тренування, адже ми повинні ретельно  контролювати стан жінки. Взагалі, такий спорт для вагітних жінок надзвичайно корисний.  Пілатес, флай-йога не завадять і самій мамі, і правильному розвитку малюка у її тілі.  Головне — регулярність, бажання жінки і відсутність медичних протипоказань. Тож, не  лінуйтеся, приходьте.

Які існують протипоказання для такого виду фітнесу? Кому не рекомендуєте заняття?

Заняття Fly-комплексом не рекомендовані тим, у кого високий тиск або глаукома. Все інше  не заважає займатися цим видом фітнесу. Особливо корисні ці вправи тим людям, робота  яких змушує тіло довгий час перебувати в одному положенні, від чого відбуваються затиски  окремих м’язів. І Fly у таких випадках — це справжній порятунок. Регулярні заняття  пілатесом максимально розслабляють м’язи і позбавляють больових синдромів. Крім того,  не варто відкидати і моральне розслаблення, яке вкупі з фізичним дає швидкий позитивний  результат. 

Які фактори важливі для результату? І коли чекати ефекту від тренувань?

Для нас важливо до кожного клієнта підходити індивідуально, залежно від його  можливостей і запитів. А результат у кожного свій, залежно від початкової фізичної форми,  від регулярності занять і від вашого прагнення. Але результат обов’язково буде! Уже через  два тижні правильних регулярних занять ви побачите позитивні зміни у собі — як фізичні, так  і психологічні. 

вул. Набережна Заводська, 97д
дивитись на мапі

+38 (093) 538 05 92

Telegram 
Сайт