SPORT

ІГОР МАТВІЄНКО

яхт-клуб MIR
Засновник і командор гоночного яхт-клубу MIR в Дніпрі,
переможець Спартакіади народів СРСР, Чемпіон XXVI Олімпійських ігор в Атланті, Чемпіон Світу та Європиу класі яхт 470
Сьогодні, коли за плечима більше 30 років досвіду у вітрильному спорті і зібрані всі трофеї, спортсмен, бізнесмен і місіонер Ігор Матвієнко створив MIR racingyachtclub у Дніпрі. Місія клубу - підтримувати дитяче вітрило «високих досягнень» і розвивати сучасний аматорський яхтинг для дорослих.

Игорь Матвиенко

«Моя мрія сьогодні - ділитися своїм досвідом з земляками, щоб вітрильний спорт у Дніпрі став доступний кожному - молоді і дорослим - як це було в моєму дитинстві» - каже Ігор Матвієнко.

Другий за рахунком сезон MIR продовжить традицію і запропонує нові можливості для резидентів і гостей клубу! Крім участі в аматорських міських регатах, тренувань, прогулянок вихідного дня під вітрилом і командного яхтингу, в сезоні 2018 року гоночний яхт-клуб Ігоря Матвієнка вперше проведе серію клубних гонок MIR CUP, доступних широкій аудиторії. Це боротьба аматорських екіпажів на кубок клубу у 4 етапи протягом сезону! MIRCUP може стати вхідним квитком у світ вітрильних перегонів для тих, хто робить перші кроки в яхтингу, а досвідченим яхтсменам дасть можливість жити вітрильним спортом і отримувати задоволення.

Яхт клуб ДнепрУчасники MIRCUP змагатимуться на наданих клубом однотипних яхтах міжнародного класу Platu25, завезених клубом з Європи. Цей клас яхт давно зарекомендував себе в світі, як відмінний спортивний снаряд для клубних змагань. Platu25 одночасно прості і вимогливі до екіпажу. Новачки швидко освоюються з керуванням, а досвідчені учасники дізнаються багато нового в тонкощах налаштуваннях і тактики боротьби на дістанціі.Екіпажі яхт складаються з чотирьох- п'яти чоловік. Будь-хто, незважаючи на існуючі навички і досвід, може стати членом одного з 12 клубних екіпажів MIR.

Ігор МатвієнкоВідкриття клубного сезону MIR racingyachtclubвідбулося 19 травня в рамках Фестивалю здорового способу життя в Дніпрі. Ми провели видовищну регату на оновленому клубному флоті Platu25, презентували регламент кубка клубу в урочистій обстановці, провели жеребкування яхт для I-го етапу клубних гонок, відзначили відкриття легким дружнім фуршетом у нашій затишній домашній марині - клубі Бартоломео. Ми стартували. Стартував новий сезон пригод на воді, час змагатися, час отримувати нові враження і час довести собі, що не існує нічого неможливого!
Ми дякуємо всім, хто підтримує розвиток вітрильного спорту, а також за безцінний внесок у формування здорового способу життя в нашому місті!

Приєднуйтесь до нас – доторкніться з нами до яхтингу світового класу в рідному місті!