MEDICINE

BIOPHARMA PLASMA ДНІПРО

Biopharma Plasma Дніпро
За підтримки Президента обласної та міської Федерацій легкої атлетики Марини Філатової та активістів бігового клубу START DNIPRO на базі Biopharma Plasma Дніпро відбувся Донорський День легкоатлета. Проведення Донорського Дня Легкоатлета мало за мету звернути увагу на такі важливі соціальні справи, як донорство і допомога дітям, та надихнути людей приєднатися до донорського руху Дніпра.

На початку 2021 року Biopharma Plasma Дніпро уже була ініціатором двох соціальних проектів: «Допоможи онкохворій дитині» та «Допоможи народитися дитині». Це була допомога дітям з онкогематологічного і перинатального центрів.

Ірина КІЛЬЧИНСЬКА
Керівник плазмацентру Biopharma Plasma Дніпро Ірина КІЛЬЧИНСЬКА

«У перинатальному центрі є багато недоношених діток, яким необхідний лікарський препарат на основі плазми. Вони не зможуть вижити без нього. Крім цього, маленькі пацієнти онкоцентру також потребують цих ліків, бо вони дуже рано дізнаються, що таке рак. Після того, як діти отримують хіміо- та променеву терапію, їм необхідна підтримуюча терапія — це ті ж лікарські препарати, які створені на основі плазми. На жаль, синтетичних аналогів ще ніхто не придумав. Препарати дуже дорогі, і не всі батьки можуть їх придбати. Аби забезпечити лікарськими препаратами всіх дітей, які їх потребують, ми проводимо подібні заходи і закликаємо всіх небайдужих приєднуватися».При цьому керівник Biopharma Plasma Дніпро подякувала учасникам акції STAR DNIPRO, а також Президенту Федерації легкої атлетики Марині Філатовій за те, що приєдналися до заходу. Федерація легкої атлетики завжди сприяє формуванню здорового способу життя, розвитку фізичних і морально-вольових якостей людей, що цілком співпадає з цілями та напрямком діяльності Biopharma Plasma Дніпро.


Павло БАЛАБАНОВ
Директор STARТ DNIPRO Павло БАЛАБАНОВ

«Дізнавшись про благодійну акцію, завдяки якій ми можемо допомогти дітям, вирішив взяти участь. Адже ми стежимо за своїм здоров'ям і можемо ним з кимось поділитися. Подібні заходи потрібні на постійній основі, адже є люди, яким потрібна допомога, — онкохворим та недоношеним дітям. Заради них ми і прийшли».


До речі, якщо плазмацентр буде щодня приймати 12 постійних донорів, а щомісяця — 300, то він зможе повністю забезпечити вказані установи лікарськими препаратами на основі плазми.


Донорський рух потрібно популяризувати і показувати, що в цьому немає нічого складного для кожного з нас. Для того, щоб бути донором плазми і допомогти дітям, не потрібно докладати багато зусиль.


Щоб стати донором, потрібно, аби вам було не менше 18 років, при собі мати паспорт та ІПН. Донором плазми може бути, як житель України, так і іноземець, який має посвідку на проживання. При цьому потенційний донор не повинен мати якісь протипоказання до донорства і мати щире серце й бажання допомогти.


Нагадаємо, Biopharma Plasma Дніпро входить у мережу найсучасніших сертифікованих плазмацентрів України компанії Biopharma Plasma. Центри займаються заготівлею та переробкою плазми донорів.