IVENT

ЩО СПІЛЬНОГО МІЖ ЛЮДИНОЮ І ТЕРМІТНИКОМ, ВОДОРОСТІ У БОРОТЬБІ З ВІКОМ — СЛІДАМИ BIOHACKING CONFERENCE KYIV 2020

Biohacking Conference
У листопаді компанія Smile-Expo провела першу Biohacking Conference Kyiv2020, присвячену ефективним способам оптимізації здоров'я і подовження життя. Подія об'єднала на одному майданчику висококваліфікованих експертів різного профілю. Спікери проаналізували особливості людського організму, розповіли про власні дослідження, розібрали методики вдосконалення тіла і мозку, а також провели майстер-класи.

СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ДОСЯГНЕННЯ ДОВГОЛІТТЯ
Біогеронтолог і співзасновник лабораторії DIAGEN Олександр Коляда говорив про головні відмінності біохакінгу і ЗСЖ, пояснив, які чинники запускають процес старіння в організмі, і виділив основні складові довголіття — фізична активність, якісний сон і правильне харчування.

ГЕНЕТИЧНЕ ХАРЧУВАННЯ ЯК ОСНОВА БІОХАКІНГУ
За словами дієтолога-імунолога Людмили Гончарової, сьогодні генетичний аналіз дозволяє вивчити потреби організму і визначити продукти харчування, які корисні для кожної конкретної людини. На підставі результатів ДНК-тесту дієтолог може скласти для пацієнта дієту, яка буде включати тільки ті продукти, що найкраще засвоюються організмом.

МОЖЛИВОСТІ «ГЕНЕТИЧНИХ НОЖИЦЬ»
Про особливості та перспективи технології редагування генома CRISPR-Cas9 розповіла кандидат біологічних наук Ольга Чапля. Цей інструмент більш ефективний і простий у використанні, ніж інші методи редагування генів.

ВИКОРИСТАННЯ НЕКОДУЮЧИХ РНК В ЛІКУВАННІ ЗАХВОРЮВАНЬ
Старший науковий співробітник відділу загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології ім. О. О. Богомольця Василь Нагібін на прикладі власних досліджень пояснив, як некодуючі РНК можуть застосовуватися для лікування деяких захворювань. Озвучив вчений і ризики, з якими можна зіштовхнутися при використанні даної терапії.

ПРО БОРОТЬБУ ЗІ СТРЕСОМ
Як і де формуються емоції, ефективні способи боротьби зі стресом — тема доктора біологічних наук Нани Войтенко. Вона дала рекомендації щодо нормалізації рівня кортизолу в організмі та стабілізації емоційного стану за допомогою фізичних навантажень і медитації.

ФЕЙСФІТНЕС - ГАРМОНІЯ ЗОВНІШНЬОГО ВИГЛЯДУ І ВНУТРІШНЬОГО СТАНУ Високий інтерес аудиторії викликав виступ засновниці Міжнародної академії фейсфітнесу Олени Росошинської. На прикладах своїх учениць продемонструвала, як за допомогою гімнастики для обличчя можна стати молодшими і красивішими. Пані Олена провела для гостей майстер-клас із фейсфітнесу.

ПОЛІПШЕННЯ ПСИХІЧНОГО СТАНУ ЗА ДОПОМОГОЮ МЕДИТАЦІЇ
Гліб Ходоровський, тренер корпоративних програм з mindfulness, доповів про вплив медитації на ментальне здоров'я. Практикуючи медитацію усвідомленості, можна знизити рівень стресу, підвищити якість сну і запобігти емоційному вигоранню. Гліб провів практичний урок з техніки медитації для поліпшення концентрації уваги.

ПРО УПРАВЛІННЯ ЗДОРОВ'ЯМ, КОРИСТЬ БІГУ, БОРОТЬБУ З ОЗНАКАМИ СТАРІННЯ І РОЛЬ ВІРУСІВ У ЖИТТІ ЛЮДИНИ
Генетик Людмила Турова розповіла про біохакінг з позиції предиктивної медицини і клінічної генетики — на чому базуються стратегії персоналізованої медицини та чи можна обдурити спадковість і змінити ДНК. Кандидат біологічних наук Олександр Скороход пояснив, чому корисно бігати, і поділився секретами правильного підходу до тренувань. Кандидат біологічних наук Олег Лущак в темі антиейдж-терапії виділив фактори, які визначають швидкість старіння, навів приклади речовин, які здатні впливати на тривалість життя, і проаналізував, які побічні ефекти можуть виникати при їх вживанні. По темі «Роль вірусів і мікробів в нашому житті, їх внесок в старіння організму» кандидат біологічних наук Надія Жолобак дала визначення таких понять, як «Віром» і «мікробіом», пояснила, що спільного між людиною і термітником, а також розповіла про користь транзиторних мікроорганізмів і важливість правильного харчування. Хімік Юлія Гагаріна звернула увагу на зовнішні чинники, які вносять вклад в старіння людини. Вона представила інгредієнт, отриманий з водоростей, який допомагає боротися з віковими змінами і омолоджувати шкіру. У демозоні представили продукцію і ґаджети для підтримки відмінного самопочуття, відновлення життєвих сил організму, зміцнення імунітету, догляду за шкірою та інших цілей. У ролі експонентів виступили такі компанії: «Ключовий ресурс» — розробник інноваційних продуктів в області life technology; Algotherm — виробник косметики для догляду за шкірою; Healy — компанія, під брендом якої випускається портативний пристрій для підтримки здоров'я; «КетоРакета» — виробник LCHF-, кетоі веган-продуктів. Відвідувачі івенту змогли протестувати вироби, отримати консультацію і придбати вподобані товари. Крім інформативних доповідей і майстер-класів, на гостей Biohacking Conference Kyiv 2020 також чекали фізкультхвилинки від тренера Руслана Анісімова та розіграші подарунків від фітнес-клубу Doberman.

9 грудня Smile-Expo проведе в Pochayna Event Hall w2 conference Kyiv 2020. Ця подія — про формування корпоративного благополуччя співробітників і збереження здоров'я на робочому місці. Приєднуйтесь до івенту і отримаєте доступ до відео виступів спікерів на Biohacking Conference Kyiv 2020.