NUTRITION

КУЛЬТУРА ХАРЧУВАННЯ ВІД А ДО Я

Харчування - один з найважливіших чинників, який забезпечує нам міцне здоров'я. Від чого, як наслідок залежить наша працездатність і протистояння зовнішнім несприятливим життєвим факторам. В цілому цей ланцюжок і визначає якість і тривалість нашого з вами життя.

Нинішнє суспільство в Україні характеризуються значним зниженням фізичних і зростанням нервово-емоційних навантажень. Ці зміни неминуче призводять і до зниження енерговитрат.

Для того, що б звичайному українцю зберігати здоров'я - важливо гармонізувати раціон, повноцінно забезпечуючи організм усіма необхідними речовинами і енергією в потрібних кількостях і пропорціях. Суть питання криється в основі оптимального харчування, формулою якого є нутріом, що постійно удосконалюється і доповнюється. Нині цей нутріом включає близько 600 біологічно активних з'єднань.

На даний момент, на жаль, проблема харчування і здоров'я не визначається на державному рівні шляхом формування і реалізації різних програм. Тому, все покладається на власну відповідальність кожного з нас. І тут статистика демонструє нам хороші і перспективні дані. Більшість українців самостійно вже підходять до питання правильного харчування з великою відповідальністю.

На сторінках нашого журналу ви завжди знайдете корисну і правдиву інформацію про правильне харчування і його доцільність. Тож читайте, дослухайтесь до експертів і залучайтеся до здорового життя.