SPORT

СИЛА - В РУКАХ, РОЗУМ В ГОЛОВІ

Армліфтинг
Пам’ятаєте, як кажуть: «коли є сила, розум не потрібний». Ці слова не діють для армліфтерів. Армліфтинг – це спорт для тих, хто думає. Хто не тільки має міцні м’язи на руках, але й вміє розраховувати свої можливості, свої навантаження і момент, коли можна побити рекорд, піднявши найбільшу вагу. Як пояснюють офіційні правила, армліфтинг (від англ. arm-lifting – підйом рукою) – силовий вид спорту, який включає в себе виконання чотирьох окремих вправ: Rolling Thunder, Apollon’s Axle, Silver Bullet, Saxon bar. Всі вони направлені на підняття ваги, але різним способом.

Кожен спортсмен може брати участь в чотирьох вправах або в одній з них на вибір. Для виконання кожної вправи йому надається три спроби, окрім вправи Silver Bullet, де можливі 2 спроби. Переможець визначається за найбільшою піднятою вагою. Виключення - вправа Silver Bullet, де переможець визначається за найбільшим часом.

Армліфтінг

Основна ціль вправ армліфтингу – визначення кращого у силі хвату.
Основні характеристики армліфтингу, що виділяють його з-поміж інших видів спорту - це простота, доступність та мала ймовірність травматизму. Дисципліни армліфтингу з легкістю можна включати у фізкультурно-спортивні заходи, які проводяться серед широких верств населення на різноманітних загальноміських святкуваннях, ярмарках, виставках, масових заходах.

Армліфтинг Днепр

Команда Всеукраїнської федерації армліфтингу за останні чотири роки, окрім офіційних змагань - чемпіонатів областей, України та Міжнародних турнірів - провела більше сотні презентацій, цікавих конкурсів та різноманітних змагань у рамках проведення загальнодержавних свят у містах та селах України.

Армліфтинг

Сьогодні Всеукраїнська федерація армліфтингу має 17 офіційно зареєстрованих обласних представництв, які розвивають та популяризуть армліфтинг у більшості регіонах нашої держави. Збірна команда України - одна з найсильніших збірних світу!


Армліфтинг