БЛОГ

У ЖИТТІ КОЖНОЇ ЛЮДИНИ Є СВОЄ ПРИЗНАЧЕННЯ!

Виктория Суходольская
У житті кожної людини є своє призначення! Іноді ми запитуємо, чому саме у мене такий шлях? Не замислюючись, що ми всі народжені для звершення своєї місії!
Я народилася в невеликому містечку, в сім'ї люблячих батьків! Але так склалося, що в рідному місті не завжди була можливість заробити пристойні гроші, отримати гідну освіту, хорошу медицину і, звичайно ж, правильний спортивний розвиток! Мої батьки поставили собі за мету вивчити мене в хорошому університеті, прокласти надійну стежку в складне «доросле життя». Я розуміла, що це дуже важливо! Але при цьому я завжди мріяла стати спортсменом!


З 8-річного віку я активно займалася легкою атлетикою. Але сталося так, що за станом здоров'я мені лікарі заборонили робити навантаження, і від професійного спорту я змушена була відмовитися! І тільки зараз розумію, що тоді мої мрії обірвалися через неправильне фізичне навантаження. Але я не відмовилася від спорту! Я знайшла для себе ті фізичні вправи, які не шкодили моєму здоров'ю, а навпаки, сприяли його покращенню!
Пройшли роки. Я, як і мріяли мої батьки, закінчила Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту. Багато чого довелося пройти! Я пробувала себе в різних галузях діяльності. Але душею мене завжди тягнуло до спорту!

Виктория СуходольскаяРік тому я прийняла рішення - я хочу розвивати культуру заняття спортом, культуру здорового способу життя. Так саме культуру, так як сучасна молодь і дорослі люди не бажають займатися спортом, напевно недооцінюючи важливу роль спортивного розвитку в нашому житті. Адже це наше майбутнє! Майбутнє наших дітей! Саме від нас залежить їх здорове завтра!
Шість років тому з'явилася на світ моя довгоочікувана донечка Софія. І я прийняла для себе рішення - моя дитина буде здорова! Я прочитала багато літератури правильного психологічного розвитку. Але особливу увагу я приділила правильному харчуванню та фізичному розвитку моєї дівчинки! І зараз ми готуємося вибрати той спорт, з яким Софія буде йти по життю! Саме тому ми відвідуємо багато спортивних заходів, які показують різноманітність видів спорту і вчать її ставити перед собою цілі і досягати їх як в спорті, так і в повсякденному житті!
Моя місія сьогодні звернути увагу сучасного суспільства, що не все можна вимірювати лише фінансовою стабільностю! Що можна дбати про своє здоров'я без особливих вкладень! Що з перших днів життя наших дітей потрібно розвивати культуру заняття спортом і привчати їх до здорового харчування, адже це 70 відсотків нашого здоров'я!