БЛОГ

СЛОВО РЕДАКТОРА

Виктория Суходольская
Наші дорогі читачі — постійні і ті, хто щойно приєднався до нас.

Перш за все, хочу всіх привітати з весною. І нехай погода ще не балує нас теплом, проте, я щиро вірю, що в душі кожного вона вже квітне первоцвітами, співає і сяє яскравими фарбами. А ще — наповнює серце надією, що все у нас буде добре, що ми нарешті повернемся до звичного ритму життя, а боротьба з ковідом залишиться лише у спогадах. Всі ми вже втомилися — від невідомого завтра, від постійних хвилювань за здоров’я своїх рідних і від щоденної жахливої статистики пандемії. Ми хочемо планувати, втілювати мрії і жити на повну!

Аби допомогти вам, аби підняти ваш настрій нагадуванням про все прекрасне, що несе нам весна, аби допомогти розібратися у проблемах, які нас хвилюють, аби дати нові та цінні рекомендації щодо здоров’я та краси, ми підготували новий номер, де буде багато корисних порад від фахівців, спеціалістів та експертів. І як завжди, буде чимало цікавої інформації.

Рада, що ви з нами, рада буду бачити всіх на наших заходах і рада працювати для вас. Додам, що у планах нашої організації чимало цікавих проектів, і кожен з вас може стати їх частинкою.

З побажанням всього найкращого засновниця організації SPORT&HEALTH CITY Вікторія Суходольська