EXCLUSIVE

АНАТОЛІЙ ТЕРЕБІЙ

Анатолий Теребей
Коли, як не навесні, — найромантичніша пора, час, коли почуття загострюються, коли повітря наповнюється коханням, а кров кипить у передчуттях справжніх пристрастей. І коли, як не навесні, — час знаходити своє кохання. Тож, сьогодні настав час підняти дуже цікаву, дещо делікатну тему — як жінці «піймати у свої сіті» справжнього чоловіка, не тюхтія і маминого синочка, а саме того, чий погляд проникає у саме серце, від вигляду якого подружки кусають нігті від заздрощів. І допоможе нам розібратися, яку зброю повинна застосовувати жінка у цьому полюванні, наш незмінний експерт, наш постійний партнер, психолог, НЛП-практик Анатолій ТЕРЕБІЙ. До речі, саме Анатолій запропонував розібратися, яким чином розкусити його, того самого…

Анатолію, чому саме така тема, звідки з’явилося бажання допомогти жінкам саме у цьому питанні?
Зізнаюсь, несподівано (прим. автора — сміється). До мене на консультації здебільшого приходять жінки, іноді навідуються парами, але чоловіки воліють відсиджуватися, поки їх прекрасна половина жваво бере участь у бесіді. Так от, я спостерігаю таку тенденцію, що саме жінки прагнуть «вивернути навиворіт» своїх чоловіків – колишніх, теперішніх і потенційних. Їм цікаво все! Тому я збирав запити і вирішив створити тренінг для жінок саме під назвою «Розкуси його!». Я довго розробляв цей тренінг, перебирав усіх знайомих мені чоловіків, і вивів їх 6 психотипів, де на кожний зібрав найчастіші риси, вади, переваги і… звісно, рекомендації для жінок, як прибрати до рук того чи іншого чоловіка.

Якщо жінці потрібен чоловік для серйозних стосунків, на що вона повинна звертати увагу при знайомстві, аби зрозуміти, що це той, хто їй треба?
Спочатку треба визначитися, хто саме тобі треба, якого чоловіка ти «потягнеш», тобто того, хто підходить саме тобі. Це і зовнішні якості, і стиль, і манера триматися у суспільстві, і багато чого іще. І найголовніше — це те, наскільки у вас схожі життєві цінності.

Нібито, і пріоритети у житті схожі, і все інше подобається, але ж потім може виявитися, що це просто вдала акторська гра, а насправді чоловік зовсім інший…
Так, це не виключено. Адже чоловік у цей час теж може бути на полюванні і у всеозброєнні. Отут і приходить час його кусати і розкусювати. Говоріть з ним, і він вам все розповість, якщо ви будете грамотно задавати питання і не просто слухати, а чути відповіді. Ви навіть при першому знайомстві в легкій бесіді можете скласти для себе психотип чоловіка. Жінка, якщо їй правда важливо пізнати чоловіка, повинна не розтрачуватися на те, щоб подати себе так, як вона собі надумала, а використати першу зустріч максимально — якомога більше дізнатися про чоловіка.

А як бути в тій ситуації, коли цукерка, яка одразу припала до смаку, дуже швидко стала гірчити? Пройшов період закоханості, і починаєш розуміти, що все так, але тобі треба інше…
Я б не радив псувати одне одному життя. У жодному разі не намагайтеся переробити партнера, перевиховати і змінити. Просто прийміть факт, що це не ваш партнер. Спробуйте обговорити — скажіть свої вимоги, вислухайте його. Якщо це дрібниці, які виникли просто через непорозуміння, — виправляйте їх, але не терпіть. Далі буде ще гірше. Ніколи не відмахуйтеся від проблеми у стосунках, яка вам здається незначною, не миріться з дискомфортом, який чинить вам партнер. Якщо вам обом добре у стосунках, то ваша пара має право на життя, якщо один з вас нещасливий — це вже привід для розмови, а якщо вона виявиться безрезультатною — до розриву стосунків. Не може пара бути гармонійною, якщо один із партнерів підлаштовується під іншого за рахунок своїх цінностей. Тоді він втрачає свою цінність, як особистість, і скоро стане тягарем для іншого. Адже на початку стосунків він чи вона були іншими, і саме на тому етапі він чи вона були цікавими партнеру. Тож я раджу якомога раніше розкусити партнера одразу, на перших етапах стосунків.

Як зробити крок назустріч тому, хто тобі сподобався?
Якщо людина сподобалася — не соромтеся — робіть перший крок. Я, як чоловік, скажу — жінка подобається та, яка світиться зсередини, яка випромінює життя. Чоловіки люблять натуральність, але з секретом, аби включалася чоловіча уява. Тоді хочеться знайти привід познайомитися, і чоловіки шукають його, і роблять все, аби сподобатися жінці. А ви не вагайтеся! Якщо не виходить – приходьте, я обов’язково допоможу.

НАТИСНІТЬ ЩОБ ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО ІНТЕРВ'Ю