БЛОГ

СЛОВО РЕДАКТОРА

Вікторія Суходольська
Восени, дивлячись, як завмирає природа, втрачаючи свої фарби, втрачаємо життєвий  запал і ми, іноді впадаємо у депресію, губимо оптимізм і починаємо відчувати погіршення  самопочуття. Ніхто ніколи не хоче хворіти і не бажає цього своїм близьким!

листья желтые кленовые осень

Адже хвороба — це, як мінімум, клопоти, втрата працездатності, життєвої активності, і, як  не банально, — витрати, а в сучасному світі — чималенькі. Ти не тільки погано почуваєшся,  але й не можеш працювати або вчитись, заробляти гроші чи дбати про свою сім’ю.

Я хочу ще раз нагадати, що профілактика краща за лікування. А осінь — саме той час, коли  варто приділити посилену увагу своєму організму. Пам’ятай, що лише від тебе  залежить твій стан і подальше самопочуття. Сьогодні ніхто не змушуватиме тебе пропити  вітаміни, пройти диспансеризацію, зайвий раз не нагадає про обов’язковий огляд  гінеколога чи таку важливу флюорографію. Сучасне життя встановило нові правила — про  своє здоров’я дбай самотужки! І яким воно буде, яким буде якість твого життя — обирати  лише тобі. Сховатися під ковдру? Зібрати всі поради гугла на тему «як підсилити імунітет»?  Доводити себе до знемоги у спортивному залі? Набагато ефективніший спосіб — подбати  про себе комплексно! 

Нагадаю, що твоє здоров’я — це чимало факторів — і харчування, і спорт, і відпочинок, і  навіть захоплення. Тож, потурбуйся про всі ці фактори, аби вони були якісними і приносили  тобі користь. А якщо виникнуть питання — ми завжди поруч і допоможемо у всьому  розібратися. 

Читай нас, дивись, запитуй і користуйся! Переходь на бік знань та подбай про своє здоров’я та добробут своїх рідних!

З повагою до твого здоров’я

засновниця організації

SPORT&HEALTH CITY

Вікторія Суходольська