SPORT

ЗДОРОВЕ ТІЛО – КРАСИВЕ, ТРЕНОВАНЕ І ВИТРИВАЛЕ!

БОДІБІЛДІНГ
Ніхто не посперечається з тим фактом, що людина, яка має проблеми зі здоров’ям, не може на повну силу займатися спортом, виглядати красиво та мати ідеальну статуру. Стовідсотково вірним буде і твердження, що саме спорт, регулярні тренування та постійні заняття здатні тримати людину в здоровому тілі, покращити стан організму і позбавити від проблем зі здоров’ям.

DFBB

Культуризм, або бодібілдинг - процес нарощування  і розвитку мускулатури шляхом прийому високоенергетичного спеціального харчування і великої кількості їжі з відвідуванням спортивного залу для занять фізичними вправами з обтяженнями.
Людину, яка займається підняттями тягарів з метою збільшення обсягу або якості м'язів, називають культуристом або бодібілдером.
Змагальним культуризмлм є конкурс, на якому судді оцінюють мускулатуру учасників на підставі критеріїв відбору за обсягом, естетичності пропорцій, а також симетрії і збалансованості, і визначають культуриста з найбільш досконалим тілом.

 Сьогодні у Міжнародну федерацію бодібілдингу (IFBB) входить 191 країна, і вона є членом Sport Accord (колишня генеральна Асоціація міжнародних спортивних федерацій - GAISF) з 1969 року. Федерація визнана Олімпійською Радою Азії (ОСА) та Асоціацією Панамериканських спортивних федерацій (ACODEPA). IFBB також співпрацює з Міжнародною радою спортивної науки і фізичного виховання (МСФВНС)
Під егідою IFBB щорічно проходить понад 2000 місцевих, національних, регіональних, континентальних і світових чемпіонатів в одинадцяти номінаціях: чоловічий бодібілдинг, чоловічий класичний бодібілдинг, чоловічий фітнес, чоловічий фізик, жіночий фізик, жінки-бодіфітнес, жіночий бікіні-фітнес, жінки-фітнес, змішані пари, дитячий фітнес, чоловічий бодібілдинг на інвалідному візку.
IFBB є членом Міжнародної асоціації Всесвітніх ігор (IWGA). З 2001 року Федерація ФББУ бере участь у Всесвітніх Іграх.

ДФББ

Активно працює і Дніпропетровська обласна федерація бодібілдингу. Її членами є імениті спортсмени, переможці багатьох масштабних чемпіонатів та конкурсів.
Анна Скворцова - IFBB Elite Pro. Віце-чемпіонка світу і Європи, чотириразова переможниця Diamond Cup, переможниця «Арнольд Класік Європа», II місце світового рейтингу IFBB за підсумками 2017 року фітнес-бікіні. І це лише частина послужного списку лідера Дніпропетровської та Української збірної. Варто згадати також Яну Широких і Євгена Спесивова, які у своєму арсеналі теж мають чимало перемог і нагород різного ґатунку.   Ці та інші вихідці Дніпропетровської Федерації виступатимуть на змаганнях у рамках Фестивалю Здорового способу життя.

Дніпропетровська Федерація БодіБілдингу


ФББД активно включила в організацію Фестивалю, адже своїм основним завданням активісти федерації вважають популяризацію в нашій області бодібілдингу та фітнесу, підняття бодібілдингу на найвищий спортивний рівень. Крім того, важливо повернути бодібіддінгу втрачену популярність і повагу в суспільстві, очистити цей вид спорту від застосування допінгу. І звісно, перш за все, - розвиток спорту в цілому і пропаганда здорового способу життя.