БЛОГ

СЛОВО РЕДАКТОРА

Дорогі наші читачі!


За вікном літо — час яскравих сонячних променів та натхнення.

Це час нових можливостей, мотивації та розвитку.

Для кожного з нас важливо завжди рухатися вперед, і наша організація також у постійному розвитку і пошуку нових ідей. Ми завжди намагаємося самовдосконалюватися, ставати цікавішими, більш насиченими та корисними для наших читачів.
Ми намагаємося постійно розширювати теми та географію нашого впливу.

У минулому році ми змінили спосіб нашого розповсюдження та вийшли на залізничні шляхи. І сьогодні з гордістю кажемо про те, що приєднали ще один напрямок — Харків-Київ! Таким чином, ми вже є у п’яти великих містах нашої країни. Читачі та глядачі, які активно подорожують, заходячи в купе, можуть розгорнути наш журнал і не тільки відволіктись від важких робочих буднів, а ще й отримати корисну, важливу інформацію та долучитися до здорового способу життя.

Ми впевнені в компетентності наших спеціалістів, адже вони точно знають, що здоров'я людини — це найголовніший скарб, і щиро хочуть бути корисними для вас. Це нова сходинка, нова сторінка в нашій роботі. Це збільшення аудиторії і читачів, а тому й збільшення відповідальності. І ми готові! Бо щиро хочемо залучити якомога більше людей до здорового способу життя.

Здоров'я — це культура мислення, це самопочуття. І складні на перший погляд кроки, якщо вони будуть постійними, зможуть змінити ваше життя і зробити його легшим, щасливішим і якіснішим. Здоровий спосіб життя — це не вирок. Зрозумівши його істину, можна подовжити час свого безцінного, успішного та здорового існування! Пам’ятайте, що стан здоров’я кожного з нас на 20% залежить від спадковості, на 10% — від рівня розвитку медицини, на 20% — від стану довкілля і аж на 50% — від способу життя!

Все починається з усвідомленого та відповідального ставлення до себе, тож, давайте разом бути красивими, впевненими та здоровими!

З побажанням всього найкращого засновниця організації SPORT&HEALTH CITY Вікторія Суходольська!