BEAUTY

ДЛЯ ТИХ, ХТО НЕХТУЄ ДОГЛЯДОМ ЗА ОБЛИЧЧЯМ

догляд за обличчям
Шкіра - найбільший орган людського організму. Вона, як і інші деталі нашого тіла вимагає до себе багато уваги, адже від цього залежить наш зовнішній вигляд. Коли в природі один сезон змінює інший, важливо змінювати і свої звички. Сьогодні говоримо про те, що відбувається з нашою шкірою восени, якщо не приймати необхідних заходів по догляду за нею.

Про вплив сонця на шкіру обличчя сказано вже не раз і не лише нами. Якщо ви нехтували сонцезахисними засобами влітку, у вас ще є шанс не посилювати негативнй вплив. Звичайно, восени сонце не настільки активне, але ультрафіолет все ж не дрімає. Починайте використовувати креми і пудри з фактором захисту. Інакше, шкіра втрачатиме вологу, а у відображенні з'являтимуться все більше зморшок, навіть в зовсім молодому віці.

Восени нашу шкіру очікують ще декілька проблем, які роблять її вигляд абсолютно непрезентабельним. Після спаду спекотних днів, кількість шкірного жиру зменшується, тому якщо ви використовували агресивні очищуючі засоби, наразі це тільки принесе шкоду вашому обличчю. Та якщо ви зовсім нічого не робите, вам нізащо не позбавитися від клітин, що омертвіли, а шкіра стане ще більше травмованою і сухою. Це призведе до забруднення пор та ризику виникнення запалень.

Поряд із тим, однією з головних умов повернення шкірі сяйва – є живлення і зволоження кремами з щільною текстурою, багатими вітамінами А, С і Е. Так у зовнішніх чинників з'являється бар'єр, який перешкоджатиме втраті вологи.

Любіть себе, своє тіло, піклуйтеся про те, що робить вас унікальними і будьте якнайдовше молодими.