SPORT

ІННА МИКИТАСЬ

Инна Микитась
ІННА МИКИТАСЬ — багатогранна особистість, в якій змогли ужитися чемпіонські якості і жіночність. Вона чемпіонка України з кікбоксингу, а також золотий призер міжнародних турнірів з кікбоксингу, чемпіонка України з карате, відомий громадський діяч. А ще Інна Микитась офіційно увійшла в топ-20 найкрасивіших українок, в топ-10 найкрасивіших жінок України в бойових мистецтвах, в топ-10 найкрасивіших моделей «ню» України. Красуня може похвалитися роботою з Play Boy та іншими відомими виданнями. І сьогодні ми хочемо дізнатися рецепт успіху у пані Інни. Як можна досягти неймовірних результатів у різних напрямках, як залишатися сильною спортсменкою, красивою жінкою і в той же час активно займатися громадською діяльністю? Як мати успіх на всіх фронтах?

Інно, з чого починається Ваш ранок?
Мій ранок починається з … посмішки. А потім чашечка міцної кави без цукру. Можу додати йогурт.

Розкажіть про свій щоденний раціон?
Я їм мало, намагаюся вживати гречку двічі на день, яблука, квасолю, авокадо і морепродукти. Двічі на тиждень маю розвантажувальні дні — тільки фрукти і гречка.

Скільки часу Ви присвячуєте спортивним тренуванням?
Тричі на тиждень близько двох годин.

Скільки часу потрібно приділяти сну?
Не менше 8 годин здорового сну у зручних умовах.

Як вибрати свій стиль?
Шукайте натхнення. Наведіть порядок у шафі. Враховуйте свій спосіб життя і цілі. Довіряйте інтуїції.

Як доглядаєте за шкірою в домашніх умовах?
Роблю маски 4 рази на тиждень, очищую і зволожую шкіру. Не нехтую кремами для обличчя, сироваткою, скрабами, різними емульсіями. Роблю нічні маски, патчі під очі і на носогубки раз на тиждень.

Як Ви вважаєте, яку шкоду наносить алкоголь і куріння жіночій красі?
Непоправну … Знижується імунітет, розбалансовується нервова система, вражається шлунок, печінка, відбувається порушення циклу. Як результат — сіре обличчя, пігментація, рання поява зморшок.

Як Ви ставитеся до пластичної хірургії і процедур з омолодження?
Якщо все естетично, красиво і в міру, то це нормально. Сама роблю ін'єкції краси і вважаю, що за цим — майбутнє краси.

Що порадите для саморозвитку?
Відповідно до своїх інтересів — якомога більше читайте, визначіться, що саме хочете розвивати, а потім - шукайте курси, семінари і тренінги. Оточуйте себе позитивними і близькими по духу людьми, завжди прагніть більшого і побільше посміхайтеся.