HEALTH

ПСИХОЛОГІЯ І СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ

соціальний захист населення
Сучасна система соціального захисту населення формувалася паралельно з процесами індустріалізації й ускладненням соціально-демографічної структури суспільства. Її пік розвитку припав на 1960-70 рр. Тоді держави брали на себе велику відповідальність і зобов'язання по забезпеченню соціального захисту населення. Так створилася теорія про "соціальну державу". Але складні кризи перебудови 80-х змінили картину на повну протилежність, звівши рівень соціального захисту до 0.

Нині в складну структуру і систему по соціальному захисту населення входить вражаюча кількість секторів, серед яких в першу десятку входить, — психологічна допомога. Вона в свою чергу також розділяється на безліч пунктів, в кожному з яких криється маса тонкощів.

Психологія і соціальний захист у наш час переплетені дуже тонкими нитками, але у цього тандему єдина мета — надання допомоги. Звертатися до психолога в скрутну хвилину стає звичним явищем в Україні, водночас, є верстви населення, які не захищені матеріально, щоб мати таку можливість. Тому ми закликаємо усіх, кому потрібна підтримка фахівців соціальної сфери або психологів, брати участь у всіляких проектах, де своїми знаннями з вами ділитимуться люди відповідних професій.