BEAUTY

ДМИТРО ДЕЦИК

Дмитро Децик
Він, як художник, малює вродливе обличчя, як скульптор, створює справжній шедевр… зі скальпелем в руках, бо він — пластичний хірург, чарівник, який відновлює втрачену красу чи виправляє похибки природи. Дмитро ДЕЦИК, хірург вищої категорії, кандидат медичних наук, виконав за роки своєї медичної практики більше 5000 оперативних втручань в різних областях хірургії, розкаже нам про сучасні методи омолодження за допомогою пластичної хірургії.

Сьогодні дуже багато жінок, які готові стати пацієнтами пластичного хірурга, аби якомога довше лишатися молодими і віддалити прояви старості, аби виглядати гарно. Зараз про це говорять відкрито, цього не соромляться, і пластична хірургія стала доступною.

Частіше, звісно, до нас приходять жінки у віці, проте є чимало 40-річних, і навіть молодших пацієнток. Найчастіше прагнуть покращити вигляд очей. Просять блефаропластику верхніх повік, аби позбавитися вигляду «хмурого обличчя». Проте, цей самостійно поставлений «діагноз» неправильний, насправді проблема в опущених бровах. І сьогодні це можна вирішити за допомогою ендоскопічної підтяжки лоба та брів. Ми фіксуємо тканини лоба у новому положенні, такому, аби піднімав брови і відкривав вам погляд. Варто відзначити, що це не підтяжка шкіри, а зміна положення усіх тканин чола. 

Ендоскопічна камера, за допомогою якої здійснюється операція, зводить ризики до мінімуму. Паралельно можна попрацювати з повіками, якщо там дійсно є зайва шкіра.
До речі, такі операції рекомендовані не тільки віковим пацієнтам, цим можна виправити і природний недолік, а дуже часто така форма брів передається у спадок від батьків. Заспокою — цей метод абсолютно безпечний для органів зору, малотравматичний, період реабілітації легкий і короткий, зовсім скоро ви — нова та молода — йдете рятувати своєю красою світ і зачаровувати новим поглядом.

Сьогодні методики омолодження зони навколо очей називаються периорбітопластика. Це і підтяжка брів, і повік, і нижня блефаропластика, і видалення жирових гриж з-під очей.
До речі, жирові грижі дуже часто мають спадковий характер. То навіщо мучитися і чекати старості, ця проблема легко усувається маленькими розрізами і видаленням жирових тканин.

Часто запитують, з якого віку можна робити пластичні операції на обличчі. Скажу так — не вік повинен слугувати мірилом, а стан шкіри вашого обличчя і ваше особисте уявлення про красу. Якщо говорити про тривалість ефекту, то чіткої відповіді немає. На цей показник впливає дуже багато факторів — вік пацієнтки — і щодалі, то він зменшується; важливий догляд за шкірою обличчя, причому професійний; хронічні захворювання дуже впливають на стан шкіри, гормональні порушення. В середньому — і це спостереження самих пластичних хірургів — вдала операція повинна тримати результат протягом 5-7 років.

Варто пам’ятати, що будь-яка хірургічна операція не зупиняє старіння, лише на деякий час зменшує його візуальні прояви. Ще один прекрасний метод повернення молодості шкіри, я б сказав, екологічний — ліпофілінг — трансплантація ваших особистих жирових тканин для заповнення втраченого об’єму. Ця операція може проводитися на будь-якій частині тіла. Якщо говорити про обличчя, то з віком підшкірний жир розсмоктується, що змінює контури і форми. Зона під очима, вилиці зменшуються в об’ємі, а тканини спускаються до низу обличчя. Ми беремо ваш жир із зони, де його є достатня кількість, і переміщаємо в ті зони, де його не вистачає.

У ліпофілінга багато плюсів — матеріал завжди в достатній кількості, відсутність алергічних реакцій, бо тканина ваша, вживлена частина жиру лишається на новому місці назавжди. Крім того, що процедура повертає об’єм, вона ще й позитивно впливає на шкіру — підживлює, стимулює вироблення власного колагену, покращує мікроциркуляцію, тобто, сприяє омолодженню шкіри.

Прекрасно діє і наноліпофілінг — це коли рідкий жир вводиться безпосередньо в шкіру для її живлення, і нанокрем — поєднання жиру з поживними компонентами, яке використовується для омолодження шкіри.

На мій погляд, чудова процедура, аби покращити або змінити форму вуст — це хейлопластика. Популярні сьогодні філери тримаються максимум 9 місяців. А хейлопластика дає ефект на довгі роки. Наприклад, методика Булхорн допомагає змінити форму верхньої губи.

Корнерліфт – це виворіт слизової частини губи для зміни форми. Є операція, яка корегує опущення куточків рота – резекція м’язів DAO. Ліпофілінг теж застосовується для губ, це придає їм природньої м’якості. З віком тканини обличчя опускаються, і коли косметологи вже не можуть впоратися, вступаємо ми, і робимо підтяжку нижніх дуг обличчя, аби відновити ваш кут зони шиї-підборіддя, прибрати брилі, натягнути провислу шкіру. Це вже складніші процедури, але часто без них не обійтися.

Сьогодні пластична хірургія змінилася, самі операції здійснюються за новими методиками і набагато простіше, але результативніше, а реабілітаційний період значно скоротився.

Існують випадки, коли пластична хірургія під забороною! Інколи приходять без вагомих показників для оперативного втручання — ми відмовляємо. Є завищені очікування, і аби не розчарувати пацієнток, ми пояснюємо, що їх прагнення — з області фантастики — і відмовляємо. Відмовляємо і у разі проблем зі здоров’ям. Це найбільш вагомий аргумент. Підкреслю, що дуже важливий особистий контакт пацієнта з лікарем.

Лише про повному розумінні і повній довірі буде на 100% очікуваний результат! Не бійтеся працювати над власною красою, на вагайтеся, якщо треба повернути молодість — ми завжди поряд!