NUTRITION

ЇЖА - ІНСТРУМЕНТ ВПЛИВУ НА ШКІРУ ОБЛИЧЧЯ

Стан шкіри нашого обличчя залежить від того, що ми їмо. Це правило знають всі. В нашому журналі свої поради дають відомі фахівці-косметологи, які розповідають детально про те, що можна і треба їсти для ідеального стану шкіри. Ми ж хочемо в цій статті нагадати вам про те, як продукти в цілому впливають на наш організм.

Шкіра - єдиний орган тіла, здатний до регенерації. Тож, більшість недоліків можна легко усунути. Потрібно діяти.
Виключення жирної їжі розраховані на максимальне полегшення роботи печінки - органу, який є головною детокси каційною базою організму, де відбуваються більшість біохімічних і обмінних процесів, у тому числі пов'язаних з гормонами.

В вашому раціоні має бути присутньою необхідна кількість вітамінів (вітамінів групи В, вітамінів С, Е), мінералів (цинку, заліза), а також поліненасичених жирних кислот (омега-3 і омега-6), можливе курсове використання полівітамінних препаратів.

Відносно алкогольних напоїв, як завжди, вірним є правило помірності з урахуванням якості! Келих якісного вина буде коріснім для організма, у тому числі, і на процеси травлення. Речовини, що містяться в ньому, є природними антиоксидантами, що уповільнюють процеси старіння клітин. У випадку ж зловживання алкогольними напоями в першу чергу страждають судини й кровеносна система. Шкіра не є виключенням: розширені судини і капіляри сприяють розвитку запальних реакцій.

Дбайте про свою шкіру і її вигляд, а ми плануємо й надалі давати вам рекомендації!