IVENT

СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ «ДОСТИГНИ ЦЕЛИ-3»

Достигни цели
Ще один місяць виснажливих, але яскравих і корисних тренувань позаду. Цей шлях був складним і не всі дійшли його до кінця, але ті, хто вистояв - стали краще.
Головна мета проекту - це не зменшити цифру на вагах, а навчити двадцятку учасників досягати всіх поставлених цілей, вірити в себе і бути здоровими. Все це - комплексна робота найтиповіших фахівців з Дніпра в питаннях спорту, медицини, психології та правильного харчування.

Місяць тренувань пройшов на базі тенісного клубу «Maximus» , який надав можливість учасникам якомога більше часу присвятити своїй фізичній формі. Окрім того, тренер з тенісу клубу «Maximus» провів цікаве тренування для учасників, ознайомивши їх з цим надзвичайним видом спорту.  Саме на базі «Максимусу» учасники соціального проекту «Достигни цели-3» вчилися секретам успішних тренувань і набиралися сил. Теніс, тренажерний зал, масаж, фітнес, пілатес, сауна, зал єдиноборств, дитячий клуб, футбол і акробатика - все це під одним дахом!

За період третього сезону учасники випробували на собі більше 10 видів спорту, як класичного, так і нові напрямки. Кожен з тренерів залишив незабутнє враження, після чого наші герої полюбили певний вид спорту і тепер, після проекту, не припиняють відвідувати тренування.

Головний тренер проекту Іван Бєлов з усим серцем підійшов до питання тренувань учасників. Маючи індивідуальний підхід, спортсмен зумів розкрити у кожному сильні сторони, зарядити позитивом та навчити не боятися труднощів.


Не менш важливі знання та навички учасники проекту отримали від засновника сервісу доставки корисного харчування RIGHTFOOD Юлії Колесникової та дієтолога проекту Олесі Горобець. Вони навчили команду не тільки основам, а й відкрили світ здоров'я і краси. Фахівці RIGHT FOOD виступають за науковий підхід і формування звички постійного здорового харчування, а також проти дієт як таких. Тільки різноманітне та смачне харчування здатне поліпшити ваше самопочуття, настрій і зовнішній вигляд!
Величезний внесок у позитивну зміну учасників зробив психолог проекту Максим Марков. Індивідуальні та групові заняття з фахівцем не тільки згуртували команду, а й допомогли розібратися у внутрішніх проблемах кожного окремо.

Для того, щоб проект пройшов повноцінно, протягом усього місяця з учасниками працювали найкращі спеціалісти клініки сімейної та функціональної медицини FXMed, а саме доктор Катерина Кірієнко. На старті проекту учасники здали первинні аналізи для того, щоб по закінченню проекту виявити, на скільки покращився стан здоров’я не тільки фізично, але й з медичної точки зору. Адже головним аспектом визначення переможця стали показники медичного обстеження. Окрім того, кожному з учасників безкоштовно були виділені препарати від світової ТМ XYMOGEN – науково-медичної компанії, яка створює біологічно-активні добавки.
Учасники отримали масу позитивних емоцій від третього сезону. А підтримали їх подарунками та презентами  партнери проекту. Так, лідери внутрішньо командних змагань отримали сертифікати на різноманітні послуги салону краси Allure, а всі представниці ніжної статі стали володарками подарунків від ТМ «BNB – більше, ніж білизна».
Після місяця тренувань компетентне журі визначили переможця. Головним пріоритетом для суддів стали саме медичні показники, які, до речі, покращились у кожного з учасників. Кращою з кращих стала Лариса Тарасенко, яка власним приладом досягла усіх поставлених цілей.

Свято на честь першої річниці SPORT&HEALTHCITY та фіналу проекту «Достигни цели-3» пролунало гучно та у великій, дружній компанії. І вже зовсім скоро на ваших екранах анонсуємо «Достигни цели - Дети» з ведую проекту Іриною Маловицею  та перший сезон «Достигни цели» в Києві! Наша команда готує ля вас багато цікавинок. Слідкуйте за нашими новинами у соціальних мережах та досягайте бажаного!