IVENT

BE HEALTHY - КУЛЬТУРА ЗДОРОВ'Я В ТОБІ

ВеHealthy
Говорити про досягнення - завжди велика гордість. Ділитися результатом - велике щастя. Розповідати про щось вперше - завжди хвилююче. З абсолютно унікальними емоціями ми провели перший в Україні масштабний сімейний фестиваль «Be Healthy - культура здоров'я в тобі», реалізований талантами Ірини Маловиці і Вікторії Суходольської.


Дмитрий Карпачов

На цей день чекала вся наша велика команда, приголомшливі професійні спікери, партнери заходу і, звичайно, гості, які отримали масу корисної інформації. Відзначимо, що на фестивалі під час проливного дощу на березі Дніпра свої лекції зі сцени читали Дмитро Карпачов, Людмила Шупенюк, В'ячеслав Узєлков, Наталія Каплун і багато-багато інших.


Звичайно, у природи немає поганої погоди, але не все задумане було реалізовано. Проте, ми це зробили разом з вами і щиро дякуємо друзям, партнерам і спікерам, які проявили свій професіоналізм на всі 100%. Приємно було спостерігати, як дощ не став на заваді тим дніпрянам, хто, загорнувшись в дощовики, продовжували вбирати енергію здоров'я і веселитися разом із нами. Про те, що нам довелося подолати, розповідати можемо довго, але пропонуємо все ж зануритися в подію через фото на цих сторінках, через відео, яке можна знайти в мережі (Instagram / Fb), через акаунти організаторів проекту Вікторії Суходольської і Ірини Маловиці.


Підтримали фестиваль і засновники програми «Культурна столиця». Розглянувши важливі аспекти та оцінивши тему і наповнення, наші друзі стали однодумцями, продовжуючи розвивати культуру здорового суспільства єдиними ідеями разом зі Sport & HealthCity. В цілому, все місто гуло і запам'ятає 5 жовтня надовго. А ми радіємо тому, що вступили разом із вами в нову еру культури здорової сім'ї, краси, свідомості, міцного духу і великої волі до перемоги над власним «Я».