BEAUTY

ПРОКАЧАЙ СВОЮ ВРОДУ — ЗДАЙ МОЛОДІСТЬ У «ХІМЧИСТКУ»

молода жінка лист кленовий

ПРОКАЧАЙ СВОЮ ВРОДУ — ЗДАЙ МОЛОДІСТЬ У «ХІМЧИСТКУ» 


Кожна жінка, незалежно від віку, прагне завжди виглядати молодою та привабливою. І кожна намагається будь-якими методами подовжити молодість і відстрочити старість та її  прояви. Бо, як не крути, а краса додає впевненості, юність і молодий вигляд — найкращі  помічники жінок у будь-яких питаннях. Але! Тоді як нашим бабусям допомагали виключно  народні засоби та рецепти, які дбайливо передавалися із покоління в покоління, сучасним  красуням доводиться вибирати. Чи ті ж бабусині секрети, чи безліч медичних та  косметологічних препаратів, методик та процедур. Не кожен спеціаліст розбереться, що  тут говорити про звичайну леді без спеціальних знань. Проте, дякувати тій же сучасності,  нині є професіонали, які підкажуть, як крокувати у beauty світ. 

Наш перевірений експерт у світі краси Сергій Дрига — лікар-косметолог, керівник SDCLINIC, спеціаліст, без якого вже не можуть обійтися наші читачі у питаннях  догляду за своєю красою — сьогодні у нас із розповіддю про нову методику омолодження. Послухаємо пана Сергія.

Сергій Дрига — лікар-косметолог, керівник SDCLINIC


Що це за диво-технологія, розкажіть про неї нашим красуням.

Ми уже говорили про природне омолодження – шляхом клітинної технології на основі власних фібробласт. Сьогодні поговоримо про транспортну методику – технологія  на основі екзосом. Всі розуміють, що таке стовбурові клітини. Так от донорські клітини  екзосоми містять в собі визначену кількість РНК, направлених на трансформацію нашої  клітини, яка зазнала старіння. Скажу головне – екзосоми не здатні на ділення, як стовбурові клітини, вони виконують суто трансформаційну функцію. Це максимально  безпечно, і на сьогодні більшого рівня безпеки ще немає. 

З чого варто почати, якщо жінка хоче пройти цю процедуру?

Для початку кожній дамі варто визначитися, якого результату вона очікує. Це не просто  крок у юність, це вирішення якоїсь локальної проблеми. Чи то поліпшити якість шкіри, чи  прискорити ріст волосся або його якість, чи то інтимні зони та їх здоров’я – на кожний  запит – свої технології. І, до речі, не тільки жінки, а й чоловіки можуть спробувати. 

Якщо зі  шкірою та волосистою частиною голови більш-менш зрозуміло, то якраз щодо слизової оболонки інтимних частин тіла хотілося б більше пояснень. У яких випадках  рекомендовано цей препарат? 

Старіння відображається всюди. І не тільки у видимих частинах тіла. Слизові так само страждають від вікових змін. Найчастіше жінки відчувають дискомфорт від сухості.  Терплять, мовчать, бо не знають, чим можна зарадити, і соромляться йти до спеціалістів.  Екзосомальні ін’єкції у даній зоні 100% допоможуть! Це може бути зрошення плюс лазерні  технології – тут вже лікарі вибирають технологію введення цих чудодійних клітин і девайси,  які допоможуть її здійснити. Але саме екзосоми безпечно повернуть вам молодість слизової  і відчуття комфорту. 

З чим найчастіше звертаються, і як швидко очікувати на  результат? 

Я прогнозував, що попитом буде користуватися робота зі шкірою та питання покращення  якості та росту волосся. Мені здавалося, що усі хочуть розкішну гриву! (прим. автора –  посміхається). Проте, звертаються якраз із проблемами слизової, тобто саме це дуже  поширене питання, яке турбує жінок у віці. Тож, це змусило нас переглянути перелік послуг  SDCLINIC, і ми всерйоз задумуємося про відкриття гінекологічного напрямку. 

А щодо результату, то тут не може бути однозначної відповіді. Все залежить від вашого віку, від того, наскільки явна проблема, від стану вашого організму, бо кожен реагує по- різному, і звісно, від того, який метод терапії ви обрали. Моментальної реакції не варто  чекати. Краса – то процес комплексний, копіткий і тривалий, а її відновлення – ще довший.

Чи є вікові обмеження для ваших пацієнтів?

Якщо мова йде саме про екзосоми, то це 18 років. Молодших пацієнтів ми не візьмемо, та  й не потребує молода дівчина такої терапії, якщо дбає про себе і веде здоровий спосіб  життя. 

Не всі готові на інвазивні процедури. Яка альтернатива на сьогодні існує?

Креми, маски, які можуть замінити апаратні процедури. Але! Все залежить від наявних змін, від швидкості реакції, і звісно ж, нікуди від цього не дінешся, від фінансових  можливостей пацієнта. Якщо вам 28, то достатньо буде підтримуючих процедур за  допомогою масок, а якщо шкіра зазнала істотних вікових змін, а хочеться скоріше  отримати результат, то я б рекомендував інвазивну терапію. 

Раджу усі процедури здійснювати під наглядом лікаря. І на сьогодні ми можемо  запропонувати своїм пацієнтам і маски, і креми з екзосомами, й ін’єкційні процедури.  Краще довіритися експерту, який підбере процедури, їх періодичність та препарати саме  для вас і для найкращого результату.м. Київ вул. Хрещатик, 16
дивитись на мапі

+38 (050) 962 61 64
+38 (044) 331 31 39