IVENT

ДОБРІ СЕРЦЯ РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ

«Крок до мільйону» від БФ «Kiddo»
Добрі справи можна робити на відстані. Доказ цього — учасники Благодійного онлайн забігу «Крок до мільйону» від БФ «Kiddo», який відбувся 7-8 листопада 2020 р. Це одна із перших ініціатив для порятунку життя однорічного Єлисея з діагнозом СМА I-го типу. Історія цього хлопчика об'єднала велику кількість добрих сердець. Географія онлайн забігу — це більше 30-ти міст України та світу.


Спільно з друзями і партнерами БФ «Kiddo» розвиває масштабну кампанію зі збору коштів на лікування рідкісного генетичного захворювання у Єлисея Зеленського з м. Бахмут Донецької області. Діагноз дитини: спинально-м’язова атрофія І-го типу. В Україні наразі відсутні програми державної підтримки для таких дітей, і зазвичай вони помирають у віці до 2-ох років через поступове знерухомлення всіх життєво важливих м’язів та відсутність лікування.

Та в світі вже існує рятівний генотерапевтичний препарат Zolgensma, одна ін’єкція якого здатна активізувати ушкоджений ген і повернути дитину до життя. Складність полягає в тому, що ці ліки занесені до Книги рекордів Гіннеса, як найдорожчі в світі: вартість препарату становить 62 млн. грн. Для пересічної української родини це космічна сума. Ввести препарат треба до настання 2-річного віку дитини, тому часу на збір коштів залишається зовсім мало. Зусиллями родини та благодійного фонду Kiddo уже зібрано більше 10,5 млн. грн. Зараз сім’я Єлисея переїхала до Польщі, щоб мати доступ до підтримуючої терапії у вигляді препарату Spinraza. Та вони продовжують вірити в порятунок сина. Тому важлива кожна ініціатива, яку пропонують небайдужі представники бізнес-спільнот, підприємці, волонтери.

kIDDO


Команда благодійного фонду «КІДДО» на чолі з Президентом Анною Єрмолаєвою розробила і активно впроваджує стратегію #крок_до_мільйону. Знаючи загальну суму збору, ми створюємо велику кількість груп, кожна з яких збиратиме по 1 млн. грн. Таких груп уже створено більше 10-ти. І, таким чином, стає зрозуміло, що ця місія – можлива! Впродовж 6-8 місяців, якщо об’єднаються професійні і волонтерські спільноти, то для кожної з груп сума в 1 млн. грн. стає цілком реальною і ці струмочки зіллються в одну велику ріку життя дитини.
Одними з перших, хто відгукнувся на пропозицію створити спільноту зі збору 1 млн. грн., стала ініціативна група бігунів на чолі зі Світланою Ліщинською та Валерією Іноземцевою з м. Дніпра.

У чому ж особливість онлайн забігу «Крок до мільйону»?

У першу чергу, незвичний формат: онлайн формат загальнонаціонального масового заходу, до якого в умовах карантину можна залучити якомога більше учасників, кожен із яких мав змогу пробігти свої 5 км у бажаний для себе час та в зручній локації.

Цей захід об’єднав у собі 2 великих мети: благодійність та залучення до спорту широкого кола осіб. До забігу приєдналися як професійні спортсмени, так і бігуни-початківці. Організатори заздалегідь передбачили можливість «Не бігаю, але допомагаю», яка дозволила долучитися до збору на порятунок дитячого життя всім бажаючим благодійникам з різних куточків України і світу.

Бігуни-професіонали приєднувалися цілими спільнотами від спортивних клубів, бізнес-організацій, а також формували індивідуальні команди: Soho, Biosphere Corporation, Dolphi, Comfy, ГО «Щасливий діабет», ДикийОрг, «ранчики» з бігового клубу RUN 21, KIT Triathlon Team, SOTA TEAM DNEPR, LR Health & Beauty, ПроснисьИБеги, Характер, Start Dnipro, Skinny&strong Club, adidas Runners Kyiv, Основа бігу, DYKA GONKA, REDHEAD, КуЗнЯ тіла, Tverdokhleb Team, Крюкова Оксана, Левченко Анна, Гарагонич Таня, Vitalinalash.

А це — скромна географія онлайн забігу «Крок до мільйону»: Дніпро, Київ, Тячів, Одеса, Харків, Кривий Ріг, Маріуполь, Краматорськ, Дружківка, Тернівка, Покровськ, Вінниця, Полтава, Павлоград, Нетішин, Крюківщина, Черкаси, Хмельницький, Новомосковськ, Нікополь, Волноваха, Кам'янське, Херсон, Чернігів, Донецьк, Буча, Полтава, Суми, Коломия, Нововолинськ, Львів, Бахмут, Запоріжжя, Чумальово, Луцьк, Костянтинівка, Сєвєродонецьк, Мала Каховка, Іваничі, Мелітополь, Хуст, Рожище, Підгороднє, Бориспіль , Ірпінь, Олегам, Кременчук, Тернопіль, Тбілісі, і навіть Тель-Авів і США!

Ще однією особливістю проекту стали призи та приємні подарунки для всіх учасників забігу. Ми вдячні нашим партнерам, які допомогли заохотити до благодійності широку аудиторію, надавши приємні і корисні подарунки для учасників забігу. Власний внесок в історію порятунку Єлисея зробили компанії Biosphere Corporation, TM Soho, екосумки ТМ ZOZ eco bags, Цікава Кава, лілія магазинів EVA, Магазин подарунків Просто Даруй та рекламно-поліграфічний центр Glodis. Соціально відповідальні компанії допомагають показувати, що благодійність - важлива складова успішного розвитку! Адже так важливо, щоб всі добрі справи були винагороджені!

До забігу «Крок до мільйону» за підсумком приєдналися 477 бігунів і кілька сотень благодійників. Таким чином, фонду вдалося зібрати близько 135 тис грн впродовж кількох тижнів завдяки широкому розголосу історії Єлисея.

KIDDO


Маленький Єлисей дуже мріє зробити свій перший крок! І ми можемо наблизити довгоочікуваний момент щастя для його родини:
• здійснити посильний внесок на рахунок БФ «KIDDO» з поміткою «для Єлисея»:
Допоможіть нам зробити ще один #крок_ до_мільйону добрих сердець!
РОБИТИ ДОБРІ СПРАВИ РАЗОМ З Kiddo ЛЕГКО! ПРИЄДНУЙТЕСЬ!
Історія Єлисея на сайті «Kiddo»: https://kiddo.ua/ ru/child/zelenskiy-elisey Стаття про благодійний онлайн забіг «Крок до мільйону» від інформагенства «Інформатор»: https://dp.informator.ua/2020/11/07/sport-idobro-v-dnepre-ustroili-blagotvoritelnyj-zabegchtoby-spasti-godovalogo-eliseya/?utm_ source=telegram&utm_medium=cpc&utm_ campaign=informator