BEAUTY

ПОЛІМОЛОЧНА КИСЛОТА У КОСМЕТОЛОГІЇ – ЯК НОВИЙ КРОК ДО ЗДОРОВ’Я ТА КРАСИ

Людмила Шарінова
Людмила Шарінова, лікар-косметолог з великим практикуючим стажем, поділилася з нами цікавими особливостями в питаннях використання полімолочной кислоти. Спеціаліст проводить авторські майстер-класи по застосуванню філерів на основі даного препарату і як ніхто знає про його плюси та особливості.

Розкажіть про свою практику. З чого починали і чим пишаєтеся на сьогодні?
 Починала я з того, що зайнялася питанням догляду за власною шкірою. Мені стало цікаво і з'явилося бажання допомогти не тільки собі, а й іншим. Особливо цікавим в косметології для мене було питання використання власних ресурсів організму для поліпшення стану шкіри, адже цей метод максимально безпечний та діючий. Тоді, вже маючи вищу медичну освіту, почала свій шлях як космектолога.
Я взагалі виступаю за здоровий спосіб життя і розумію, що стан шкіри - відображення внутрішнього здоров'я. І завжди намагаюся донести це до людей. А пишаюся тим, що маю можливість і знання для того, щоб робити людей кращими!


У вас є власні авторські майстер-класи. Розкажіть про них більш детальніше.
Я фахівець з малоінвазивних анти-ейдж процедур. Ділюся з колегами знаннями щодо використання полімолочної кислоти.
При використанні даної кислоти надається увага всім зонам: обличчя, шия, декольте, руки і техніки по тілу.
Полімолочна кислота є унікальним, біодеградуючим, гідрофобним препаратом, що застосовується для контурної пластики. Вона не викликає алергічних реакцій і не провокує відторгнення тканин, не має властивості накопичуватися в тканинах і виводиться дуже легко, просто розкладаючись на вуглекислий газ і воду.
Полімолочна кислота - універсальний препарат, активно справляється з віковими дефектами шкіри. Саме ця пряцедура у нашому місті розвинена не на високому рівні. Я ж у свою черг ділюся знаннями з колегами, тому що вважаю, що філери на основі полімолочной кислоти складають серйозну конкуренцію іншим препаратам, не втрачаючи властивостей і не нашкодивши людині.

Як порадите доглядати за шкірою у весняний період? Можливо є секрети, як саме варто готувати себе до теплого періоду?
В першу чергу важливо пам'ятати, що для кожної людини спеціаліст використовує індивідуальний підхід. І так працює будь-який хороший косметолог.
У питанні догляду за шкірою вагомими основами є вік, стать, стан здоров'я, наявність або відсутність алергічних сисптомів та багато інших факторів. Що можу порадити абсолютно дя всіх -так це обов'язково захищати свою шкіру кремом з SPF-захистом, адже весняні промені досить небезпечні.
А взагалі процедур, які допоможуть підготвати себе до теплого періоду дуже багато: чистки обличчя, пілінги, маски, обертування, ін'єкційні процедури та різноманітні терапії...важливо бачити стан шкіри та знати її особливості і тоді я зможу обов'язково допомогти з вирішенням цього питання.

 Як вас знайти, звернутися щодо майстер-классу або навчання?
До мене завжди можна звернутися за адресою вул. Пісаржевського, 7 "Академія краси Людмили Шарінової" або ж у месенджерах по телефону 098-250-28-78.
 Саме так ви маєте можливість записатися на процедури, навчання цікавому ремеслу косметолога або майстер-клас. Я завжди відкрита до нових клієнтів, друзів та співробітництво!