IVENT

ЗДОРОВИМ БУТИ ПРОСТО! ПРОСТО ТРЕБА ЗАХОТІТИ!

Організація SPORT&HEALTH CITY рада презентувати вам абсолютно новий формат заходів, які мають на меті підвищення загального рівня стану здоров’я населення шляхом популяризації здорового способу життя та інформованості населення. Хоча ідея не нова, а це наша постійна діяльність. І новий захід стане продовженням фестивалю здоров’я «BE HEALTHY. Здоровий ТИ – здорове МІСТО». Ми впевнені, що з кожним разом наші заходи стають дедалі популярнішими та актуальнішими. Це значить, що ми працюємо не дарма, і головне, це значить, що наші люди прагнуть бути здоровою нацією. Тож, уже зовсім скоро на вас чекає сюрприз — марафон здоров’я «Не ЗОЖ свій мозок — все набагато простіше».

ПОМАРАФОНИМО?!

Що ж за марафон ми готуємо? По-перше, ми зібрали ТОП експертів та професіоналів, які допоможуть усім нам розібратися у найскладніших питаннях здоров’я та краси, і допоможуть змінити стереотипи так званих ЗОЖ складностей. Разом ми доведемо, що грамотний підхід до ЗОЖ зможе стати фундаментом здорової родини. Першим етапом марафону стануть шість тематичних зустрічей з експертами, які стануть своєрідним лікбезом на шляху до гармонії духу і здоров’я тіла. Крім цього, ви станете учасниками різноманітних майстер-класів, презентацій та виставок, ви відвідаєте тренінги і отримаєте можливість взяти участь у конкурсах з корисними подарунками. Найактивніші, ті, хто відвідає всі 6 тематичних бесід, отримають від експертів унікальний планер «Чек-лист від BE HEALTHY».

6 НАЙВАЖЛИВІШИХ КРОКІВ ДО ЗДОРОВОЇ РОДИНИ

КРОК ПЕРШИЙ — «Здоров’я в твоїй голові». Чого ми боїмося, що зупиняє нас змінити своє життя, чому ми відкладаємо зміни і багато інших питань, відповіді на які вам допоможе знайти професійний психолог, НЛП-практик, невролог та коуч.

КРОК ДРУГИЙ — «Не стань мішенню для хвороб — профілактуй». Ну як тут не згадати стару добру приказку, яка не потребує доказів, бо перевірена часом, мільйонами людей та досвідом лікарів: «Хворобу краще попередити, аніж лікувати». А ми ще раз підтвердимо важливість профілактики за допомогою досвіду та знань сімейного лікаря, лікаря-лаборанта та експерта по управлінню здоров’ям.

КРОК ТРЕТІЙ — «СТОП дієти! Харчування для здоров’я». Збалансований раціон, повний комплекс вітамінів та елементів, правильний режим харчування і корисні продукти — основні складові вашого відмінного самопочуття та здорового зовнішнього вигляду. Тим більше, якщо ви маєте щоденні тренування. Не вірите? А бесіда з нутриціологом, дієтологом, алергологом та експертом із здорового харчування легко вам доведе правильність цих слів.

КРОК ЧЕТВЕРТИЙ — «Спорт чи фізкультура? Що необхідно тобі?». Комусь достатньо годинних тренувань двічі на тиждень, а хтось прагне досягти справжніх висот у спорті, вважаючи це панацеєю здоров’я. І ні перший, ні другий не помиляється, бо рівень фізичних навантажень для кожного індивідуальний. Як розібратися, що потрібно саме тобі? Треба просто завітати на бесіду з професійними тренерами та спортсменами. А там, дивись, — одразу побіжиш у спортивний зал.

КРОК П’ЯТИЙ — «Дзеркало твого здоров’я». Звісно, мова йде про твій зовнішній вигляд, про твоє волосся, обличчя, стан та колір шкіри. Бо усі шкідливі звички, недоспані ночі та переїдання «вилазять боком» на стані твоєї шкіри. Лише здорова всередині людина виглядає здорово зовні. А як цього досягти — розкажуть лікар-косметолог, дерматолог, трихолог та спеціаліст з корекції тіла.

КРОК ШОСТИЙ — «Здорова родина – не міф. Доведемо це разом». Підіб’ємо підсумки. Чи готові ви змінити своє життя, причому йти до мети разом зі своїми близькими? Якщо так, то виробляємо стратегію і ВПЕРЕД! ДО ЦІЛІ! ДО ЗДОРОВ’Я ВСІЄЇ РОДИНИ! МАРАФОН ЗДОРОВ’Я - ДЛЯ КРУТИХ І НАПОЛЕГЛИВИХ!

Якщо ти хочеш прокидатися з усмішкою, хочеш будувати щасливу і здорову родину, якщо ти втомився від дієт та походів до лікарів, але прагнеш мати гарне тіло і силу для активного життя, якщо ти турбуєшся про свою родину і хочеш витрачати сімейний бюджет на подорожі та розваги, а не на аптеки, якщо віриш у себе — тобі точно до нас. Ми спрямуємо тебе на правильний шлях, і зовсім скоро ти твердо скажеш іншим: «Не ЗОЖ свій мозок — все набагато простіше».