HEALTH

ПОКАЖИ МЕНІ СВОЄ ОБЛИЧЧЯ - І Я СКАЖУ, ЯКУ ПРОФЕСІЮ ТОБІ ОБРАТИ, РОЗКАЖИ , ЯКИЙ КОЛІР ЛЮБИШ - І Я ДІЗНАЮСЯ ПРО ТВОЮ ВДАЧУ...

Віка Венчкевич
За рисами обличчя можна визначити характер і нахили людини. Так вважали стародавні вчені та філософи. Аристотель стверджував, що обличчя дає уявлення про тип особистості, інтелект і обдарованості. Піфагор, за свідченнями сучасників, відмовлявся вчити математики юнаків, на обличчях яких він не бачив схильності до абстрак - тного мислення. Фізіогноміка застосовується і сьогодні — деякі психологи використовують її при складанні психологічного «портрета» тієї чи іншої людини. Чи можна навчитися безпомилково визначати характер людини по обличчю? На це питання немає однозначної відповіді. Проте, давайте послухаємо спеціаліста, який вивчав цю науку і сьогодні досконально знає мову нашого обличчя. Тож, які висновки робить Віка Венчкевич зі своїх спостережень.

Я практикуючий психолог, стиліст, вивчаю сама і навчаю інших тарології та фізіогноміки, психоаналізу кольору та захворювань. Це дуже цікаві науки і дуже корисні для життя. Захопилася фізіогномікою після перегляду серіалу «Теория лжи». Хоч це і дещо інше, проте стала вивчати мову нашого тіла, зокрема, обличчя.

Фізіогноміка — це кодування рис нашого обличчя, таке собі послання природи, яка потрудилася над нашим обличчям. Розгадавши це послання, ми матимемо багато корисної інформації.

Обличчя дане нам при народженні, ми не впливаємо на те, яким воно буде, і мімічні зміни теж стаються мимоволі. Тобто, це природній процес, який неможливо змінити, а значить, він правдивий. І настільки ж і корисний. Бо форма брів, вигин вуст і зморшки на чолі можуть розповісти, яка робота вам принесе успіх, коли варто розпочинати стосунки, повідають про ваші таланти в тій чи іншій сферах і дадуть картину вашого здоров’я. А я можу це правильно прочитати і допомогти вам.

Багато хто ставиться до фізіогноміки з недовірою. Проте, це не заважає фізіогномістам допомагати людям, виправдовуючи цю науку.

Дійсно, стан здоров’я впливає на риси обличчя, все інше — ні. Ми можемо навіть пояснити штучні зміни рис обличчя, це теж свідчення вашої сутності, відображення вашого характеру. І якщо вже говорити про зміни, то людина впродовж життя теж постійно змінюється, з’являються нові звички, нові знання, що формують нові риси характеру. Все взаємопов’язано.

Дуже цікава наука — це психоаналіз кольору. Кольори і відтінки впливають на психіку людини, а люди з різними характерами обирають різні кольори. Колір несе імпульс, колір несе настрій. Характер людини впливає на вибір кольору. Взагалі то, це дуже велика і цікава тема, як кажуть, «это уже совсем другая история», і ми обов’язково ще до неї повернемося.

Я хочу зупинитися на основних кольорах і їх значенні для людини, дати такий собі калейдоскоп, як пам’ятку:
червоний людина обирає, якщо хоче динамічності, пристрасті;
чорний — агресія, нестача сили;
жовтий — радість;
сірий — нейтральний, без смислового навантаження;
зелений — чіткість, структура;
синій — для сімейних людей;
білий — потреба бути почутим;
рожевий — кохання;
бузковий — чарівність, диво;
блакитний — снобізм;
коричневий — комфорт.

НАТИСНІТЬ ЩОБ ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО ІНТЕРВ'Ю