HEALTH

ЖИТТЯ БЕЗ ПОСМІШКИ - ПОМИЛКА

Олена Малевич
Я б назвала цих людей скульпторами-чарівниками — своїм трудом ремонтують наш настрій, зводять нашу кар’єру і будують щастя. Погодьтеся, коли у людини болять зуби, а свою посмішку вона ховає через стоматологічні проблеми – хіба можна жити повноцінно? Довіритися стоматологу — правильне рішення, а довіритися спеціалісту стоматологічної клініки «Денталіка» — найбільш вірний спосіб зробити крок у щасливе життя. Сьогодні маємо бесіду з Оленою Малевич — засновницею і керівником «Денталіки», клініки, яка по праву в числі кращих на Дніпропетровщині.

Олено Олегівно, наскільки я знаю, Ваша клініка наближається до ювілею своєї діяльності. Розкажіть нашим читачам, з чого все починалося? Як взагалі виникла ідея створення «Денталіки»?
Починалося все дуже просто. Ми з чоловіком лікарі-стоматологи зі стажем (чоловік: хірург-стоматолог Анатолій Ейсмунд), втомилися працювати без по-справжньому власного робочого місця. Хотілося ходити на роботу, як додому, де ти сам собі і робітник, і господар. Спершу вирішили, що будемо втрьох з терапевтом-стоматологом. На перших етапах діяльності, поки пацієнтів було не так багато, ми справлялися такою міні-командою. Але з часом з'явилася необхідність в розширенні штату. Так у нас з'явилися ортопед-стоматолог, дитячий стоматолог, анестезіологи та багато помічників.


До речі, Ваш медзаклад славиться відмінно підібраними кваліфікованими кадрами. Які вимоги до лікарів при прийомі на роботу?
Одна з основних вимог, окрім професіоналізму, це висока працездатність. Якщо хочете — легкий фанатизм. Всі наші співробітники з радістю йдуть на роботу, працюють, захоплюючись, не помічаючи часу на годиннику. Вихідні для нас зовсім не обов'язкові, карантин нас теж не лякає. Адже зуби турбують людей в будь-який час, і не тільки в години, відведені для робочого режиму. Наші пацієнти не можуть чекати — хіба можна терпіти зубний біль?

Чи існує підвищення кваліфікації вже працюючого персоналу?
Наших лікарів відрізняє постійне прагнення до нового. Ми всі постійно підвищуємо свою кваліфікацію на курсах, майстер-класах, тренінгах, а майстерність шліфуємо, беручи найкраще від колег, та власним практичним досвідом. В сучасних умовах просто необхідно стежити за всіма новинками, і не стільки через конкуренцію, скільки з бажання використовувати краще, актуальне, прогресивне у своїй професійній діяльності.

Хороший спеціаліст — це один аспект успішного результату лікування. Інший — це обладнання. Розкажіть, як оснащена «Денталіка»?
Стоматологічних кабінетів і клінік, малих і великих, в нашій області сотні. Всі прагнуть бути кращими, використовувати новітнє обладнання, інтер'єри — радують око, меблі створюють винятковий комфорт, тому здивувати кого-небудь досить важко. Але! Ми хотіли приходити на роботу, як додому, того ж бажали для пацієнтів. Тому особливість нашої клініки в тому, що пацієнти відчувають себе спокійно і затишно. Надати широкий спектр послуг, забезпечити найкращий підхід до розв’язання проблеми допомагають, звісно, обладнання, інструменти та матеріали.

І найголовніше - які послуги надає клініка? Чим ваші можливості відмінні від роботи ваших колег?
Потрапивши до нас на первинну безкоштовну консультацію, відвідувач може вже нікуди не йти. У нас є всі можливості для проведення стоматологічного прийому, починаючи з обстеження, діагностики, простого лікування, і закінчуючи постановкою дентальних імплантатів, операцією кісткової пластики, лікуванням і протезуванням під мікроскопом. Ми проводимо всі маніпуляції під наркозом, якщо пацієнт хоче, а лікар вважає це доцільним.

Невеликі рекомендації для наших читачів від лікаря вищої категорії ... як не стати пацієнтом Вашої клініки?
Щоб не бути пацієнтом, треба бути «дорогим гостем», тобто регулярно відвідувати стоматолога для проведення професійної гігієни та оглядів, тоді багато проблем навіть не виникнуть. Лікарі нашої клініки пильні і не залишать без уваги жодної проблеми в порожнині рота.

Які плани на найближчий час, скажімо, на 2021 рік?
Та які плани? Працювати. Ми плануємо розширювати спектр наших послуг. До того, що ми використовуємо в роботі сьогодні, ми додали мікроскоп. Тепер в наших силах лікувати «найскладніші» зуби, проводити всі маніпуляції з ювелірною точністю. Ми можемо запропонувати нашим клієнтам виконання складних робіт, так як співпрацюємо з зуботехнічною лабораторією, оснащеною сучасним цифровим обладнанням. Асортимент матеріалів, які ми використовуємо в роботі, постійно збільшується. Якщо вже вам доведеться стати пацієнтом, а не «гостем», не хвилюйтеся. Ви будете в надійних руках.

Пані Олено, відкрийте секрет, як Вам вдалося домогтися таких результатів в роботі?
Я відповім словами Костянтина Станіславського: «Організуй самого себе. Навчися важке робити звичним, звичне – легким, а легке - прекрасним». Усім бажаю здоров’я і гарної здорової посмішки.

НАТИСНІТЬ ЩОБ ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО ІНТЕРВ'Ю