SPORT

ПОЧИНАЙ ДЕНЬ З ГІМНАСТИКИ ТА ПОСМІШКИ

У кожної успішної людини є свій рецепт. А у кожної здорової та красивої людини неодмінним інгредієнтом цього рецепту буде зарядка. Так, так, не професійний спорт, і навіть не виснажливі тренування під наглядом тренера, а звичайна руханка, вправи для якої ви підбираєте самі з урахуванням своїх потреб та можливостей. Година чи 15 хвилин, вранці чи перед сном, у спортзалі чи вдома на килимку – але саме щоденний рух забезпечує нам бадьорість, правильне функціонування усіх органів та жагу до життя.

Звісно, фахівці радять все ж таки приділяти час для зарядки у ранковий час. Мало розплющити очі, нашвидку «закинути» сніданок і побігти на роботу, треба «розбудити» свій організм, зарядити енергією кожну клітинку тіла і дати активний старт новому дню. Вправи активізують кровообіг, даруючи приплив енергії, покращуючи самопочуття.

Ніхто не зменшує користь і вечірньої гімнастики. Роблячи вправи, ви приводите до ладу м’язи після трудового дня, «ставите на місце» всі органи і насичуєте організм киснем для здорового сну.

То чим же все-таки корисні регулярні фізичні навантаження? Перш за все — тією самою регулярністю. За два чи три тижні ранкова зарядка покращить самопочуття людини — вона стане менш схильна до втоми, покращиться настрій, менше турбуватиме головний біль і важкість у тілі.

Виконуючи розминку, ви зміцните м'язи і суглоби, зробите хребет більш гнучким, відновите нормальний кровообіг після сну, а також запустите всі системи організму. До того ж, регулярні заняття тренують в людині цілеспрямованість і витримку.

Фахівцями доведено, що для погано фізично підготовлених людей 60-хвилинна ранкова зарядка є шкідливою. Оптимальний варіант — 20 хвилин.

Щоденна зарядка дозволяє контролювати вагові показники організму і тиск. Вчені довели залежність між кількістю травм людини і її гнучкістю. Чим вища гнучкість, тим менша ймовірність травмуватися. Малорухливий спосіб життя зниженню гнучкості сприяє більше, ніж старіння.

Зарядка також на 11% зменшує імовірність виникнення ракових захворювань.

Також, розминаючись, ви підвищуєте інтелект, покращуєте реакцію і дисципліну, сприяєте поліпшенню організаторських здібностей. Психологи впевнені, що ранкова зарядка — ефективний спосіб підвищення самооцінки, впевненості в собі.

Просто почніть вставати трохи раніше. Поступово ваш організм до цього звикне, а тіло почне просити вранці розминки. Доведено, що навіть думки про тренування сприяють більш швидкому росту і зміцненню м’язів. Думайте, але недовго. Краще починайте рухатися разом з нами!