SPORT

ПОДОРОЖУЙ І БУДЬ У ФОРМІ!

Пилот
Що таке справжній хороший відпочинок для тих, хто не уявляє свого відпочинку без активного дозвілля та фізичного навантаження? Звісно, це будь-який спортивний тур, який дозволить поєднувати релакс із захоплюючими подіями.
Зосередившись на інтересах своїх туристів, компанія «Пілот» точно знає, яким повинен бути якісний спорттур. Саме тому «Пілот» пропонує ретельно розроблені програми, в яких все враховано до найменших дрібниць. 


FITNESS SILVER Пхукет, Таїланд
Програма включає в себе проживання в готелі Пхукета Сoco Retreat для занять за програмою FITNESS SILVER. Coco Retreat - новий готель, розташований у пішій доступності до вулиці Soi Tad-ied - унікального місця, де зосереджені понад 30 спортивних залів різного напрямку.

Ми пропонуємо програми, складені у співпраці з одними з кращих залів на Пхукеті - Tiger Muay Thai (заняття тайським боксом) і Unit 27 (тренажерний зал, групові заняття фітнесом). На вас чекає дворазове харчування, необмежене відвідування тренажерного залу і групових занять, консультація з правильного харчування по прибуттю.
Вільний час ви зможете провести на чудових пляжах острова або відправитися на екскурсію навколишніми островами, які ви можете замовити у гіда. До речі, ви отримаєте сім-карту, яку можна активувати і бути на зв'язку з гідом в будь-який момент.