NUTRITION

СВІТОВА КУЛЬТУРА ХАРЧУВАННЯ


Створення культури правильного харчування - справа складна і тривала. Особливо, якщо йдеться про цілу націю. Українці вже на вірному шляху, та багато чого ще попереду. Пропонуємо ознайомитись з рейтингом країн, в яких є свої секрети національного рівня, що сприяють довголіттю громадян.

ЯПОНІЯ.
Японці - відомі довгожителі. Національна кухня цієї країни є еталоном здорового харчування. Їх секрет криється в законі п'яти кольорів. Страва повинна містити продукти червоного, жовтого, зеленого, коричневого і чорного кольорів. Крім того, моря і океан дарують японцям багато корисної риби і морепродуктів.
СИНГАПУР.
На острівній державі раціон людей здається дуже скудним, тому що його 80% складає звичайний рис. Варто зазначити, що риба і м'ясо - рідкість на столах сингапурців, та до солодощів місцеві байдужі.
ІТАЛІЯ.
Чомусь багато хто вважає, що піца і паста додають італійцям зайвого. Але це не так. Будь-які вироби з борошна італійці роблять з пшениці саме твердих сортів. А оливкова олія, яка так корисна для серця, очолює практично кожну страву середньостатистичного місцевого.
ІЗРАЇЛЬ.
Традиційні блюда ізраїльтян включають багато бобових, баклажан і оливкової оліі. А доповнюють усе це численні спеції. Ось, наприклад, імбир, який росте тільки в Ізраїлі, прискорює обмін речовин і покращує травлення. Що однозначно сприяє здоров’ю місцевих мешканців. Отже, нам з вами порада наступна: доповнюйте свій раціон харчування якомога більшою кількістю риби, овочів і фруктів. А в приготуванні їжі віддавайте перевагу частіше запіканню і тушкуванню.