HEALTH

ПРО КІНЕЗІОЛОГІЮ

кінезіологія
Сучасний світ урізноманітнений техніками і методиками по відновленню власного я, якщо раптом, ви остаточно втомилися від усього і не бачите нічого прекрасного навкруги. Але ми віримо, що ви людина, яка не перестає шукати шлях до свого щастя. Тож, знайомтеся та прислухайтесь до порад фахівців з кінезіології. А поки трохи корисної інформації.

Кінезіологи переконані, що відповіді на усі питання про людину зберігаються в нашому власному тілі. Із самого народження клітини тканин буквально записують інформацію про кожну подію нашого життя, яка в подальшому і впливає на наше здоров'я.

Кінезіологія - абсолютно цілісний підхід балансування рухів і взаємодій усіх наших систем. М'язове тестування – це метод, що дозволяє визначити зони, де дисбаланс негативно впливає на наше фізичне, емоційне або енергетичне благополуччя.

Неймовірна кількість стресів, з якими ми стикаємося щодня, з часом починають заважати нам бачити вихід із ситуацій. Так, усі ці переживання переходять на новий рівень підсвідомості, а далі - на тіло, де починають формуватися захворювання. Професійний кінезіолог може позбавити вас негативних емоцій, буквально стираючи записи про негативний досвід. А далі ви вже натхненно і вільно зможете повернути собі відчуття вибору, набути здорового і позитивного погляду на життя.

Революційний і вдосконалений метод відтворить ваш позитивний образ, відкриє вас світові, а світ для вас. Націлить на успіх і подарує погляд на світ можливостей! Прокидайтесь та долучайтесь до свідомих і щасливих!