BEAUTY

РАХУЄМО ЖИТТЄВІ РОКИ З ПОСМІШКОЮ, ЗУСТРІЧАЄМО ЗРІЛІСТЬ КРАСИВИМИ

Марина Муратова
У середньовіччя вродливих жінок звинувачували у зв’язках з темними силами, а сьогодні медицина та наука дозволяє нам усім трохи бути чарівницями. Бути красивими, зберегти молодість на довгі роки — можливо, якщо не лінуватися і дбати про здоров’я, піклуватися про шкіру і не відмовлятися від допомоги косметологів. Марина Муратова — лікар-косметолог, і вона точно знає ВСЕ про жіночу красу. Послухаємо?

«Доглядати за собою треба у будь-якому віці!»
На те ми і жінки, щоб дарувати світу свою красу та здоров’я. Гарний зовнішній вигляд — це наше внутрішнє здоров’я, тож, дбати, перш за все, треба про організм в цілому. Гарна, доглянута жінка має високу самооцінку, вона успішна і незалежна, а значить, якість її життя підвищується.

«Про основні ознаки старіння шкіри»
Шкіра на обличчі, шиї та руках втрачає пружність, стає в’ялою, з’являється сухість і зморшки, а під очима все частіше помічаємо кола та набряки. І з кожним роком ці прояви все більш помітні. Виділяють основні типи старіння: гравітаційний або втомлений, дрібнозморшкуватий тип, деформаційний, мускульний і комбінований тип.

«Без належного догляду перші ознаки старіння важко приховати»
Старіння шкіри відбувається через те, що поступово починає слабнути колагеновий каркас — основа її молодості. Тільки фаховий косметолог може правильно підібрати пацієнтці тип реабілітації і правильну для неї косметику. Важливо враховувати особливості організму, способу життя, тип шкіри і тип старіння. Косметика обов’язково повинна вміщувати SPF-захист і зволожувати шкіру. Взагалі для профілактики старіння найкращі процедури і препарати, які стимулюють вироблення колагену, укріплення м’язового каркасу та зв'язок. Звісно, не виключаючи масажі, пілінги і прийом вітамінів. Намагайтеся відпочивати якомога більше, побільше даруйте собі позитивних емоцій, любіть себе. Найменші збої в роботі організму — це привід звернутися до спеціаліста і розібратися у проблемі. А далі уже справа за косметологом!

«Перед виходом на вулицю, особливо в зимовий період – одягайте шкіру»
Одягайте в шар живильного крему, аби вберегти її від впливу низької температури, особливо ретельно, якщо ваша шкіра схильна до куперозу. Після перебування на вулиці, особливо на вітрі, на жалійте для шкіри зволоження. І налягайте взимку на вітамін С.

«Як швидко себе «реанімувати», якщо на носі важливий захід, а ви не зовсім у формі?»
Контрастний душ! Це працює на всі 100%! І обов’язково посміхніться своєму відображенню у дзеркалі! Пам’ятайте, жінка гарна у будь-якому віці, якщо вона себе любить, якщо береже та цінує те, що має від природи!

НАТИСНІТЬ ЩОБ ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО ІНТЕРВ'Ю