HEALTH

КУЛЬТУРА ЗДОРОВОЇ СІМ'Ї В СУСПІЛЬСТВІ

Здорова родина
Правду кажуть, мало бути просто людиною, необхідно здобути професію, створити сім'ю і стати повноцінним осередком суспільства. Сьогодні інститут сім'ї, на наш погляд, відсутній. Але завзяття сучасної молоді до культури в усіх її проявах дає нам шанс на формування здорового суспільства з тих самих невеличких сімейних осередків.

Створення цілісної культури здорової сім'ї, на жаль, не підтримується жодною державною програмою з ряду причин, і тому уся відповідальність лягає на свідомість кожного з нас. Питання культури здорової сім'ї включає багато аспектів. Серед них фізичне і психічне здоров'я, духовний і ментальний добробут усіх членів сім'ї, бажання реалізації поставлених цілей.

На думку вчених і мислителів, культура здорової сім'ї в суспільстві може бути визначена сукупністю знань, цінностей та норм. Тож усе вищезазначене зводиться до духовного виховання, що полягає в тому, аби дати людині правильне уявлення про рівень відповідальності за власне життя та соціум, в якому вона живе. Сьогодні соціологи спостерігають значне підвищення активності серед молоді, яка бажає оволодіти справжніми духовними цінностями та бути приналежним до культури здорової сім'ї.