- Олено, які саме хірургічні послуги ви можете запропонувати?
- Що стосується хірургічного прийому, то у нас можна видалити зуби будь-якої складності, прооперувати радикулярну кісту, зробити пластику слизової оболонки, операцію синус-ліфтингу, кісткову пластику, поставити дентальні імплантати. Крім того, у нас можуть отримати допомогу пацієнти з проблемами пародонту. Це клаптеві операції, відкритий і закритий кюретаж.
- Які маніпуляції пропонують ваші хірурги для виправлення прикусу у дітей і дорослих? Адже це важливий аспект правильної роботи багатьох органів.
- У межах амбулаторного прийому ми здійснюємо хірургічну підготовку до ортодонтичного лікування. Видаляємо зуби «мудрості», проводимо корекцію м'яких тканин. Особливої уваги заслуговує корекція вуздечки мови. Неспроможність м'яких тканин призводить до порушення артикуляції багатьох звуків. Якщо у пацієнта довжина клінічної коронки зуба недостатня, ми можемо запропонувати гінгівектомію. Всі маніпуляції зі слизовою оболонкою ми проводимо як стандартним способом, так і за допомогою діодного лазера. Його використання полегшує перебіг післяопераційного періоду, зменшує ризик кровотечі та запалення м'яких тканин.
- Розглянемо детальніше тему хірургічної пластики вуздечки, що зустрічається досить часто у вашій практиці?
- Пластика вуздечки верхньої губи – це хірургічне втручання, підрізання вуздечки при наявності відповідних показань. Вуздечкою губи називається особлива складка слизової ротової порожнини, що відповідає за додаткове кріплення верхньої губи до щелепних кісток.
ОПЕРАЦІЯ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА НАПРАВЛЕННЯМ ВІД ЛІКАРЯ ОРТОДОНТА АБО Ж ВІД ЛОГОПЕДА.
Укорочена вуздечка може стати причиною розвитку ряду порушень:
- У немовлят може викликати проблеми зі смоктанням.
- По мірі росту дитини починається порушення процесів формування мовлення та пережовування їжі.
- Утворення діастеми — щілини в кістці між лунками різців.
- Через коротку вуздечку губи може утворитися яснева кишеня, що сприяє запаленню і відкладенню каменю.
- Наслідками дефектів вуздечки верхньої губи можуть стати нестійкість зубів, оголення їх коренів, підвищення чутливості.
- Надто широка ж вуздечка призводить до регулярного скупчення залишків їжі і утворення зубного нальоту.
- А наскільки усі представлені вашими хірургами операції безболісні та безпечні?
- Ми використовуємо місцеве і загальне знеболювання.
Абсолютно всі маніпуляції можуть проводитись під наркозом (загальне знеболення). Під час проведення операцій і ще довгий час після, чутливість повністю відсутня. Тож, ніякого болю та дискомфорту ви не відчуватимете. А задля виключення можливих ускладнень ми детально збираємо анамнез життя і захворювання пацієнтів.
ДРУЗІ, АБИ НЕ ПОТРАПЛЯТИ ДО КРІСЛА ХІРУРГА-СТОМАТОЛОГА, НАВІТЬ НАЙПРОФЕСІЙНІШОГО, АБО ПОЛЕГШУВАТИ СВОЇ ДІАГНОЗИ, ПАМ’ЯТАЙТЕ, ЩО РАДИТЬ НАШ ЕКСПЕРТ:

ЕЙСМУНД Анатолій Петрович
хірург-стоматолог
- Бережіть зуби змолоду. Дотримуйтесь правильного догляду і гігієни порожнини рота.
- Доглядайте ясна і тканини пародонту.
- Харчуйтесь раціонально.
- Регулярно відвідуйте стоматолога.
- У разі втрати зубів — своєчасно заповнюйте дефекти зубних рядів штучними зубами.
НАТИСНІТЬ ЩОБ ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО ІНТЕРВ'Ю