NUTRITION

КУЛЬТУРА ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ - НОВЕ ПОКОЛІННЯ УКРАЇНЦІВ

RIGHT FOOD
За останні 10 років в Україні, як і у всьому світі, харчова промисловість пережила справжній переворот. На заміну снекам і фаст фуду, затребуваному свого часу, прийшов новий "тренд". Зараз українці все частіше обирають здорову їжу і усвідомлено підходять до вибору того, з чого складається їх раціон. Це відбувається завдяки більшій обізнаності суспільства про культуру харчування.

Працюючи з клієнтами вже не перший рік, я помічаю, наскільки змінюються питання стосовно нашого сервісу, на скільки люди серйозно підходять до свого здоров'я.

Культура здорового харчування має на увазі дотримання правил. Звичайно, вона повинна грунтуватися на певних знаннях: про властивості тих або інших продуктів, про їх вплив на наш організм, про поєднання один з одним. Володіючи цими знаннями, зможете обирати ті продукти, які відповідатимуть вашому способу життя. Зможете правильно їх готувати, максимально використовуючи усі корисні речовини, що в них містяться.

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ:

- кількість енергії, яка потрапляє в організм разом з їжею, повинна відповідати кількості енергії, яку людина витрачає впродовж дня. Недолік калорій робить нас в'ялими і слабкими, надлишок - підвищення маси тіла.

- для того, щоб їжа засвоювалася якнайкраще, треба, щоб корисні речовини потрапляли в наш організм в певному співвідношенні. За бажанням, ви можете звернутися до нашого дієтолога, який допоможе розібратися з цим питанням.

- дотримання режиму харчування. Це і кількість їжі в день і проміжки між прийомами. Для однієї людини підходить триразове харчування, а інша веде такий спосіб життя, що їй необхідно харчуватися чотири рази на день. Дотримання принципів здорового харчування, у тому числі раціональності, збалансованості і правильного режиму - неодмінні умови збереження здоров'я.

Щодо нового покоління українців, я б хотіла сказати, що наші звички в їжі закладаються, передусім, батьками. Коли росла і виховувалася більшість із старших членів нашої сім'ї - тітки, дядьки, дідусі, бабусі - у них не було доступу і до тисячної долі тієї інформації, яка доступна нам зараз.

Саме для того, щоб нове покоління отримувало достатньо інформації, компанія RIGHT FOOD активно бере участь в популяризації здорового харчування в різноманітних соціальних проектах. Крім того, бере на себе усі питання організації харчування для своїх клієнтів, задля заощадження їх часу.

Культура здорового харчування - це, в першу чергу, персональна дисципліна. Організовуйте свій раціон з розумом, і ви виявите, що в інших сферах вашого життя стане більше порядку. Харчуйтеся правильно і досягайте поставлених цілей разом з RIGHT FOOD.