SPORT

VITALAB ТА JAIPUR _WELLSPACE

VITALAB ТА JAIPUR _WELLSPACE
Фізична активність приносить задоволення і робить нас здоровішими, але не кожен, навіть цілком здоровий організм, здатний переносити ті чи інші навантаження. Щоб визначити, які саме види активності корисні й безпечні, проводиться спортивний скринінг, що стає важливою частиною консультації із лікарем у сімейному клубі здоров’я Jaipur__WellSpace.

Людина, що регулярно займається спортом, повинна постійно стежити за станом свого організму — це аксіома! Про те, які аналізи необхідно здавати при фізичних навантаженнях, і навіщо взагалі потрібно стежити за ними, відповідає директорка діагностичного лабораторного центру «VitaLab» Ірина Макогон.

Періодично оцінюючи внутрішній і зовнішній стан власного тіла, можна скорегувати тренувальний план і попередити появу травм. Разом із зовнішнім обстеженням так само періодично беруться аналізи: загальний аналіз крові, біохімічний аналіз крові, загальний аналіз сечі. Зазвичай це робиться перед тим, як ми починаємо займатися спортом, а потім систематично — щоквартально або частіше. Стежать за цим тренери і спеціалізовані спортивні клуби.

Залежно від типу тренування і періоду тренувального циклу потрібно перевіряти такі показники:
Рівень еритроцитів в крові, що виконують транспортну функцію газів в організмі людини.
Рівень гемоглобіну, який міститься в еритроциті і транспортує кисень від легенів до всіх клітин нашого організму.
Гематокрит. Це співвідношення кількості еритроцитів до плазми крові. Показник добре показує ступінь насичення тканин киснем, а також кількість рідини в кров'яному руслі.
Білірубін. Хороший маркер для оцінювання функції печінки.
АЛТ і АСТ — маркери, що показують пошкодження печінки (АЛТ) і серця (АСТ).
Загальний білок. Рівень білка в організмі є дуже важливим для будь-якого спортсмена. Це пов'язано з тим, що білок виконує ряд функцій: будівельну, захисну, імунну, моторну, структурну і т. п..
Альбуміни. Вид білка, який відповідає за «будівельну» функцію в організмі.
Креатинін — показник функції нирок.
Вітаміни — є каталізаторами практично всіх хімічних реакцій у тілі людини.
Вітамін Д — вартий окремої уваги з кількох причин: він контролює понад 4000 реакцій в людському організмі.
Цукор в крові. Показник, який може попередити появу цукрового діабету.

В нашому організмі всі гормони пов'язані один з одним, тому зміна рівня навіть одного з них впливає на концентрацію інших. Люди, які активно займаються спортом, повинні звертати увагу на рівень гормонального фону!
А саме на рівень:
• Тестостерону;
• Естрогену;
• Кортизолу;
• Соматотропіну.
Оцінка стану організма в процесі тренування дуже важлива, а найпростішим і корисним є вимір пульсу і лактату (молочної кислоти). Ці показники дуже інформативні та добре відображають поточний стан.

VitaLab — це місце, де можна здати аналізи на всі види досліджень, об'єктивно оцінити стан свого здоров'я, а також отримати результати в найкоротший термін!

Діагностичний лабораторний центр VitaLab — це можливість обстежитися в Німеччині, не виїжджаючи з України, бо ми є офіційними представниками концерну Limbach Gruppe в Дніпропетровській області.

В комплекс пакету «Спортивний» входять аналізи, які дозволять вам відстежувати гормональні зміни, роботу щитоподібної, підшлункової залоз, нирок, печінки, білковий, жировий, вуглеводний і мінеральні обміни.
Пакет «Спортивний» призначається при активному занятті різними видами спорту та додаванні до раціону спортивного харчування. Вам не потрібно підбирати аналізи самостійно або йти до лікаря. У комплексі «Спортивний» зібрані всі необхідні аналізи для моніторингу основних систем здоров'я.

ЗАЙМАЙТЕСЯ СВОЇМ ЗДОРОВ'ЯМ У СІМЕЙНОМУ КЛУБІ ЗДОРОВ’Я Jaipur_WellSpace Wellspace РАЗОМ З ЛАБОРАТОРІЄЮ «VitaLab»


НАТИСНІТЬ ЩОБ ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО ІНТЕРВ'Ю