IVENT

Майбутнє УКРАЇНИ – за здоровою НАЦІЄЮ

фестиваль BE HEALTHY SPORT&HEALTH CITY

Майбутнє УКРАЇНИ – за здоровою НАЦІЄЮ! 


Велика кількість свят в Дніпрі проходить за участі громадської організації
SPORT&HEALTH CITY, бо сьогодні бути здоровим — це бути в тренді. Не стала
виключенням і 30-та річниця Незалежності України, яку дніпряни відсвяткували
на високому рівні. А корисне та цікаве дозвілля, святковий настрій та безліч смачних
сюрпризів подарував городянам третій фестиваль BE HEALTHY, який цього разу
організатори зробили ще насиченішим та яскравішим.


За словами Вікторії Суходольської, організатора фестивалю здоров'я «Be Healthy. Здоровий ТИ — здорове МІСТО» і засновника ГО SPORT&HEALTH CITY, на такому фестивалі жителі нашого міста ще не були. 

«Хочемо висловити подяку Дніпровській міській раді, голові громадської ради при ДМР Геннадію Корбану, програмі «Культурна столиця», генеральному партнеру – компанії «ОДН ДЕВЕЛОПМЕНТ», партнерам і всім учасникам заходу, які вже третій рік поспіль підтримують нашу ініціативу проведення сімейного фестивалю здоров'я «BE HEALTHY. Здоровий ТИ — здорове МІСТО». 


Окрема подяка нашим незмінним ведучим – Костянтину Грубичу та Ельвірі Богдан.
Я рада, що з кожним роком фестиваль стає все кращим, все більше людей переходить
на бік профілактики здоров’я, спорту та активного життя. І в цьому є й наша заслуга».
Територія фестивалю була розділена на зони. Перша — це головна сцена, яка працювала до пізнього вечора. Там була велика кількість
конкурсів, інтерактивів і виступів художніх колективів. А родзинкою заходу стало спілкування з нашим спеціальним гостем Дмитром Карпачовим.
Фестиваль BE HEALTHY – це завжди шквал інформації і непередбачувані події. А ще це
сюрпризи, які стають частинкою історії. Цього разу це була наймасовіша дегустація торта.
Рекорд здійснив Київський БКК. Але на цьому досягнення не скінчилися.Спеціально до Дня Незалежності ГО SPORT&HEALTH CITY та ГО «Асоціація рестораторів
та готельєрів м. Дніпро» підготували дуже колоритний рекорд — «Найдовший прапор
з суші по-українськи». Понад 6500 шматочків жовтого та синього кольору утворили смачний український прапор. Параметри рекорду, а це 15,7 метрів довжини, зафіксували представники Книги рекордів України, а гості затвердили смакові якості рекорду.
Цього разу на фестивалі працювала зона профілакторію, де можна було дізнатися
багато інформації про попередження всіляких хвороб, почути розповіді про сучасні
методи лікування, про новинки у медицині.Більш того, бажаючі абсолютно безкоштовно змогли пройти експрес-тести на зниження слуху, на антитіла до гепатиту C і B та ВІЛ-інфекції, зробити біорезонансну діагностику організму, пройти дерматоскопію, отримати консультацію у лікаря-ортопеда і багато іншого.Не обійшлося і без активностей. Більше 10 федерацій спорту, включаючи кінний, приєдналися до програми фестивалю - шахи, спортивна акробатика, настільний теніс, армспорт, ММА, таеквандо І.Т.Ф, тхеквандо ВТФ, бокс, флорбол, сучасне п`ятиборство (стрільба). Більш того, відбувся ще й святковий міні-турнір зі змішаних єдиноборств. Все за нормами Національної Федерації: були правила, судді, медперсонал.Найсильнішого визначали за результатами 4-х поєдинків і, треба сказати, це були видовищні змагання. Тим більше, що боролися спортсмени, які показували досить яскраві бої на чемпіонаті світу. 

На локації з дитячою зоною працювали аніматори, які проводили навчальні конкурси
та забави на тему здоров'я. Ще одна «смачна» зона була присвячена виставці органічних продуктів, на якій жителі міста переконалися, що вибір корисних і смачних продуктів харчування дуже великий. Окремо працювала зона психології і краси. Закінчився фестиваль масовим флешмобом, в якому взяли участь усі гості фестивалю.
«Тема здоров'я ще з античності була такою ж складовою частиною культури як музика, театр і живопис. Здорове тіло — це гармонія і краса. Тому фестиваль дуже органічно вписався в загальну програму «Культурна столиця». Крім цього, Дніпро подав заявку на отримання статусу «Культурна столиця України», і за оцінками експертів ми лідируємо», — відзначив Григорій Гельфер, голова Міжнародного благодійного фонду «Культурна
столиця» — генерального партнера фестивалю.