HEALTH

ЛЮДМИЛА ОСАУЛЕНКО

ЛЮДМИЛА ОСАУЛЕНКО
Психологами нерідко стають ті люди, хто отримав негативний досвід і прагнув впоратися зі стресом самостійно. Подібна історія сталася і з нашою гостею Людмилою Осауленко, керівником нейроцентру "TOMATIS®- ДНІПРО". Саме вона сьогодні і відповість на наші питання стосовно кінезіології, шляхів відновлення свого життя і досягнення гармонії.

Людмило, розкажіть, яка ваша історія шляху до кінезіології?
Я дійсно колись прийшла до кінезіології, аби дати раду перш за все собі. Були часи, коли я занадто багато, брала на себе, не відшкодовуючи організму і душі позитиву. Але у всього є свій термін, тому, коли стрес починає зашкалювати, ми здатні тільки на реакцію. Так сталося і зі мною, я перестала бачити вибір і вже вимагала негайної моральної реабілітації. Мій шлях був довгим, я пройшла дуже багато курсів різних напрямів кінезіології і тепер знаю точно, як допомогти великим і маленьким людям розсіяти стрес. Я на власному прикладі переконалася в тому, що дійсно працює.

В чому особливість даної методики?
Кінезіологія максимально ефективно розсіює стрес, який і є першопричиною психологічних розладів. Кінезіологічними методиками я знімаю стрес з відділів головного мозку людини або інших систем, після чого організм вмикає власні ресурси і починає відновлення. Я працюю в декількох методиках: нейрокінезіологія, кінерджетика, Сипс, Leap і дуже дієва техніка RESET.

З ким ви працюєте, хто ваші клієнти-пацієнти?
Найчастіше я працюю з дітьми, у яких є проблеми в розвитку або труднощі в навчанні. Мій досвід показує, що краща динаміка саме у тих з них, чиї батьки беруть активну участь в процесах відновлення психіки дитини. Спираючись на це, я наголошую, що роботу треба розпочинати з мами і тата.

Який він, процес лікування?
Давайте замінимо слово "лікування" на "корекція". Усе життя ми б'ємося з неіснуючими левами - нашими почуттями. Рідко хто може грубо відповісти своєму керівнику, а "подолати" гірку на дорозі взагалі здається неможливим. Таких ситуацій багато в нашому житті. Ми намагаємося просто пригнічувати свої емоції. Заради збереження "соціального обличчя" в нас піднімається руйнівна доза гормонів стресу (кортизолу і адреналіну). Чим більше подібних ситуацій трапляється з нами, тим більше актівизується стан справ, адже відбувається накопичувальний ефект. Кінезіолог буквально «зтирає» негативний "запис" з наших клітин і повертає людині можливість збалансувати організм. Так людина налаштовується на здоров'я, довголіття, успіх і благополуччя. Але! Багато що залежить від самої людини, від його особистої відповідальності за своє життя.

Яка, на ваш погляд, запорука гармонійного життя в цілому?
Гармонійне життя - це перебування в балансі. Займатися улюбленою справою, бути з людьми, які тобі подобаються, радіти життю і відчувати те, що відбувається навколо, вміти дякувати! Продовжуйте ставити питання, адже доки ви це робите, ви рухаєтесь вперед, живете і розвиваєтесь. Я займаюсь улюбленою справою, від чого перебуваю в гармонії! Бережіть і цінуйте себе. Своє тіло, свою душу!

ЗА ДОПОМОГОЮ КІНЕЗІОЛОГІЇ:
- Знімається психоемоційна напруга;
- Вивільнюються м'язові затиски;
- Визначається точна причина стресу;
- Організм позбавляється стресу;
- Позбавляються проблем зі слухом, зором і іншими органами чуття;
- Покращується пам'ять, увага, зосередженість;
- Підвищується працездатність мозку і всього організму;
- Активізується творчий потенціал, тощо...