HEALTH

ПРОФІЛАКТИКА ЗАМІСТЬ ЛІКУВАННЯ

профілактика замість лікування
Доведено, що профілактика - не просто модна тенденція XXI століття. Це абсолютна необхідність сьогодні, в складних соціально-економічних умовах, для підтримки здоров'я нашого організму. Адже усі ми знаємо, що запобігти захворюванню легше, ніж лікувати! А в нашій країні, ще і за великі гроші.

Австралійський лікар Кенет Джеффрі сказав: "Немає невиліковних хвороб, є невиліковні люди - ті, у яких відсутній розум для усвідомлення законів природи, відсутня сила волі для дисциплінування себе". Поглиблюючись в суть сказаного, ми сміливо і упевнено відносимо цю даність і до профілактики хвороб.

В наш час, коли інформація поширюється з неймовірною швидкістю, досить просто дізнатися, які існують способи профілактики, наприклад, інфекційних хвороб. Нині активно ведеться і вивчення спадкових захворювань з тією ж метою. І не менш важливо, що вже існує ряд протокольних рекомендацій від фахівців стосовно методів профілактики хронічних хвороб.

Зміцнюючий і регулюючий вплив на нервову систему і функції наших органів роблять: правильний раціон харчування, уникнення стресових ситуацій, регулярне лабораторне обстеження, приймання вітамінів і сонячні ванни, фізична активність, гарна музика, проведений час в компанії рідних і друзів.